Seriály a filmy

14. října 2021 05:59

Ála Konvičková pokropí Sylvu na Slunečné pivem. Čím ji tak vytočí?

Slunečná (132) - Konvice dostane vyhazov

Sylva se položila do role zachránkyně statku Slunečná, a to důkladně. Bohužel možná až moc, protože ji všichni z hospody, ale i ze vsi začínají nenávidět. V čele s Álou Konvičkovou, kterou Sylva využila coby demonstraci toho, že jí Anna může věřit. Sledujte exkluzivní ukázku ze čtvrteční epizody Slunečné.

Sylva pokračuje ve svém plánu prezentovat se jako spojenec Romana a Anny. Napadne ji přímo ďábelská lest. Rozhodne se ukončit, byť jen na oko, spolupráci s Álou Konvičkovou. To, co jí Ála řekne, to si za rámeček nedá. Nenávidět ji opravdu začne celá Slunečná!

Bóna je na zabití!

Lída své matce Bóně sice sehnala místo v pečovatelském ústavu, její snahy ale zmařila Jana Kratinová s tím, že maminku by nikdo neměl do ústavu dát. Marně se jí Lída snaží vysvětlit, že místní luxusní pečovatelský ústav je spíš hotel než pečovatelské zařízení. Janě se to dlouho nechce uznat, ale nakonec dá Lídě za pravdu. Jenže v mezidobí Lída místo pro svoji matku v ústavu zruší. Zdá se, že Bóna stráví u Kratinových mnohem déle, než se čekalo. Jak se na to bude tvářit Leoš? Bóna navíc splétá plán – chce si ke Kratinovým přihlásit trvalé bydliště, a dokonce chce za tím účelem zfalšovat Leošův podpis. Franta Vacek naštěstí včas zakročí.

Za profesorem přijela vnučka Terezka, aniž by o tom věděla její rodina. Vzhledem k pošramoceným rodinným vztahům si ale pro ni otec hned dojede. Jaroslava napadne nabídnout synovi výměnou za to, aby o prázdninách mohla Terezka zůstat na Slunečné, peníze. Sám doufá, že se syn zachová správně. Jak ale situace dopadne?

Anna v Solange jedná s jedním z nejbohatších Čechů. Doposud Begrmann spolupráci odmítal, ale vypadá to, že Anniny schopnosti jsou možná ještě lepší než Johnovy. Hana s Johnem mohou být na dceru hrdí! Tedy alespoň v nějakém ohledu hrdí, jinak je její chování spíš k pláči.

Na Slunečné se ale kromě dramatických událostí stane i něco krásného. Co?

Mrkněte se na to v ukázce ze čtvrteční epizody:

Roman Maxa se stále pohybuje kolem Slunečné. Týna z jeho přítomnosti nemá dobrý pocit, na druhou stranu Jankovi se stále zdá, že by od něj mohl získat důležité informace. Roman navíc přichází s tím, že má smluvenou schůzku se svým tchánem Matějkou, od něhož si slibuje, že mu pomůže s ochranou před Albánci. Čeká ho ale hodně nepříjemné překvapení!

Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek