zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Co mají společného Bruce Willis a Jakub Prachař? Sexy kolegyni

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 01.10.2021
Jakub Prachař tvoří (nyní už nejen) seriálový tandem s krásnou Sarou Sandevou v kriminálce Dvojka na zabití. Jaké další legendární detektivní páry znáte? Pamatujete si třeba na Měsíční svit, kde si hlavní roli střihl tehdy ještě neznámý Bruce Willis?

reklama

Mariana Prachařová se v dalším díle Kecy Taxi pustila až do detektivního pátrání – po proslavených detektivních dvojkách! Které vypátrala?

Dempsey a Makepeaceová

Bristký seriálový počin z 80. let, v němž tvůrci naskočili na vlnu populárních kriminálek v duchu legendárních Profesionálů, sleduje totálně nesourodou dvojici kriminalistů – upjatou detektivku Makepeacovou, k níž je do Londýna přeložen z New Yorku rozháraný Dempsey.

I když si zpočátku nerozumí, po prvotních šarvátkách spolu ti dva vytvoří úderný pár vyšetřovatelů. A s oblibou seriálu se z hlavních představitelů, zejména z blonďaté Glynis Barber, staly superstar.

Měsíční svit

Pamatujete si, který seriál „udělal“ Bruce Willise? Byl to právě Měsíční svit (Moonlighting), který ho během 60 epizod v 5 sezonach vystřelil mezi hvězdy světového formátu. Krásnou kolegyní mu byla Sibyll Shepherd, s níž tvůrci v roli Maddie počítali hned od začátku a roli jí psali přímo na tělo.

Zato Bruce se o své angažmá musel poprat s obrovskou konkurencí. Tvůrce nicméně zaujal a už během pár epizod bylo jasné, že tohohle chlápka budeme na televizních obrazovkách i plátnech v kinosálech vídat stále častěji.

Akta X

Do paměti diváků se samozřejmě vryla i dvojice agentů FBI – Fox Mulder a Diana Scullyová (David Duchovny a Gillian Anderson), kteří společně během 11 sezon kultovního seriálu a několika filmů Akta X řešili bezpočet mysteriózních případů.

Oba představitelé za své herecké výkony získali řadu ocenění, a to nejen ze strany diváků, ale i filmové kritiky.

Jestli vás Kecy Taxi baví, mrkněte se na další videa na stránce o pořadu Dvojka na zabití

reklama

Související témata: Dvojka na zabití , FTV Prima , Prima pauza , seriál dvojka naa zabití , Bruce Willis , akta x , seriály

reklama

Přečtěte si také

reklama