Seriály a filmy

16. prosince 2021 05:59

Čtyři miminka i pornohvězda. Finále letošní sezony Slunečné vás bude bavit!

Slunečná (150) - upoutávka

Letošní sezona seriálu Slunečná se nachýlila před Vánoci ke svému vrcholu. Na co všechno se můžete ve čtvrtek od 20:15 na Primě těšit?

Tomovi začíná být prudce nesympatická Simona, navzdory tomu, jak moc je sympatická Erice. Ta se ho navíc stále vyptává na kapesní nožík, který našla u Simony v pokoji. Celá věc se ale nakonec vyřeší a na Simonu téměř vše praskne. Tomovu důvěru ztratila, zdá se ale, že Erika pořád nevidí, co je evidentní...

Hana s Annou se domnívají, že vztah Johna s Dianou skončil. To se ale dosti mýlí! Od momentu, kdy Diana Johnovi vrátila klíče, ji on definitivně přizval do svého života i bytu. Anna s Hanou mohou jen valit oči údivem.

Anna jakožto akční žena vymyslí opět další akční plán, jak mezi Dianu a Johna vrazit klín. Tímto klínem se má stát společnice Aneta. John skvělý komplot prokoukne, nakonec to ale bude sama Diana a její minulost, co idylickou budoucnost naruší. Oč se jedná? Diana byla v mládí hvězdou lechtivých snímků pro dospělé. A John se právě tuto informaci dozví.

Sledujte jeho reakci v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná:

Lídě Vackové volá známá z finančního úřadu, kde se začínají znovu otevírat i dříve uzavřené případy. Roman se opětovně mstí, co je ale horší, Vackovým hrozí znovuotevření jejich případu s lihovarem a navýšení pokuty. Lída se obává ale hlavně toho, aby Františka „neklepla pepka“, až zjistí, jaké riziko celé rodině hrozí...

Na Slunečnou přijíždí Jankův kamarád gynekolog Jirka prohlédnout Týnu. Nastávající rodiče se dozvídají nečekanou novinku – u trojčat jde všechno rychleji:

Týna ale není jediná nastávající maminka na Slunečné, v očekávání je také Julie s Martinem. Zdá se, že na Slunečné začíná závod o to, které z miminek bude na světě jako první!

Letošní sezona vaší oblíbené Slunečné se nachýlila ke konci a na její závěrečnou epizodu se můžete podívat ve čtvrtek ve 20:15 na Primě. A nemusíte bát, Slunečná nekončí. Jubilejní 150. epizoda totiž nechá spousty příběhů vašich oblíbených hrdinů otevřených.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.