Seriály a filmy

14. prosince 2021 20:00

Sledujte vyvrcholení letošní sezony Slunečné jako první! Porodí dřív Týna, nebo Julie?

Slunečná (150) - Holky rodí

Letošní sezona vaší oblíbené Slunečné se nachýlila ke konci a na její závěrečnou epizodu se můžete podívat on-line v exkluzivní předpremiéře. V iPrima Videopůjčovně ji uvidíte o celý týden dříve než v televizi! A nemusíte bát, Slunečná nekončí. Jubilejní 150. epizoda totiž nechá spoustu příběhů vašich oblíbených hrdinů otevřených.

Velké finále je tu! Pokud se ani vy nemůžete dočkat a zajímá vás, jak to dopadne s vašimi oblíbenými hrdiny, právě teď je vašemu trápení konec. Velké finále letošní sezony Slunečné můžete sledovat v iPrima Videopůjčovně:

Vilda se Sylvou jsou šťastní novomanželé. Jediné, co jim radost trošku kalí, je skutečnost, že by chtěl Vilda adoptovat malou Babu a být jí skutečným tatínkem. Tenhle jeho plán ale naráží u Barunčina biologického otce, který se Sylvou odmítá komunikovat. Existuje možnost, že by své rozhodnutí změnil a Vildovi dovolil Babu adoptovat?

Dětí jako smetí. Na statku Slunečná!

Na Slunečné se to bude zanedlouho dětmi jen hemžit. Týnu i Julii totiž čeká překotný porod. Která z holek ze Slunečné se stane šťastnou maminkou jako první a která z nich bude mít dramatičtější porod? Scenáristé vám v několika dramatických scénách pěkně pocuchají nervy!

Anna s Hanou se budou snažit Johna bez úspěchu odlákat od Diany. Anna ale díky jednomu z klientů Solange objeví perfektní páku proti Dianě. Ač je Jonh Linhart volnomyšlenkář, takový kalibr John Linhart určitě neskousne. Jaké kompromitující materiály Anna na Dianu našla?

Na dramatickou 150. epizodu se podívejte už teď on-line v iPrima Videopůjčovně, abyste byli v obraze, jak to s vašimi oblíbenými hrdiny tuto sezonu dopadlo!