Seriály a filmy

10. února 2022 05:59

Do ZOO přichází Filip Kaňkovský. Proč ho Markéta nenávidí?

Sympaťák Břéťa Kabát (Filip Kaňkovský) je nejlepší kamarád Petra Kříže (Robert Urban). Kriminalistovi 1. oddělení nemůže ale na jméno přijít Petrova partnerka Markéta. Proč? A jak souvisí Břéťa s obviněním Viky (Eva Burešová)? Další epizodu seriálu ZOO sledujte ve čtvrtek na Primě.

Sid je zhrzená z toho, jak se rozpadá jejich rodina. Táta Eduard vyráží stále častěji na golf a jí je jasné, že určitě nechodí za sportem, ale za ztepilou Stáňou do zoo. Povolává do akce bráchu Eda, aby společně zjistili, jaké jsou skutečné důvody výletů jejich otce za zvířátky. Jejich podezření se bohužel prokáže…

Hrošíci v ZOO budou mít pavilon. Nebo ne?

Marie Roklová získává další nepřátele. V zoologické zahradě se čeká na schválení projektu obnovy pavilonu hrošíků. Ten je ale podle nové ředitelky nadfinancovaný a je jasné, že v tom má prsty Brázda a jeho „malá domů“. Jenže právě na zrušení tohoto projektu chtějí Brázda s Polákem Roklovou dostat. Nečekaná návštěva Eduarda Novotného, který má ale před synem máslo na hlavě, nicméně nakonec vyústí v nečekané vítězství Roklové.

Viky chce opustit práci u soudce Kříže. Dotýká se jí to, jakým způsobem si Kříž, respektive jeho přítelkyně Markéta, prolustrovali její minulost. Práci, potažmo peníze ale Viky potřebuje. Co má teď dělat?

Rodince dá ale ještě jednu šanci, hlavně kvůli dětem. To, co Křížovi řekne, si ale za rámeček mladý soudce nedá. Ten navíc konfrontuje Markétu s tím, že si osočení Viky vymyslela, takže se na jeho hlavu sesype jen další hněv. Ženy kolem Kříže jsou zkrátka v ráži. A Petrův nejlepší kamarád Břéťa tomu jen nasadí korunu.

Eduard Novotný je naštvaný na syna Eda. Prokoukl totiž, že opět utekl z internátu. Jenže Ed je pěkný filištín, takže má výbornou výmluvu. A Eduardův vztek se ve finále obrátí proti jemu samotnému ústy jeho matky.

Seriál ZOO sledujte vždy ve čtvrtek večer na Primě nebo on-line v iPrima Videopůjčovně.