Seriály a filmy

4. listopadu 2021 05:35

Aneta Gretzová

Gastronomické peklo v Prostřeno! Na soutěžící čeká záhadná směs a zavářka v trojobalu

Prostřeno! XXIV (59) - Nevzhledný předkrm

Čtvrteční hostitel Prostřeno! šokuje svým kuchařským umem. Vyučený řezník pro hosty připraví pokrmy neurčité konzistence i kvality.

Ve čtvrtek se za plotnu postaví řezník Petr. Jelikož je už od začátku týdne nejhlasitějším kritikem z celé party, ostatní soutěžící budou napjatě čekat, jaké zázraky jim předvede u sebe doma.

Jeho nepřetržité rýpání a upozorňování na sebemenší chybky vyvolává v ostatních pocit, že mají mezi sebou proradného taktika. Podaří se Petrovi napravit si svou ostudnou pověst tím, co dokáže uvařit, nebo to bude jeho poslední hřebíček do rakve?

Podívejte se, jak Petr bojuje s nefunkčními spotřebiči:

Petrovou silnou stránkou je výroba uzenin. Vždyť se taky mezi párky a salámy pohybuje den co den už celkem 15 let! Na Petrovu vlastní výrobu si ale hosté musí nechat zajít chuť. Místo toho je totiž na talíři čekají jídla podivného vzhledu a konzistence.

„Jedl jsem hodně věcí. Jedl jsem hada, jedl jsem štíra, ale tohle jsem ještě nikdy neviděl,“ komentuje nevěřícně Petrova jídla Mišan. Martin pak záhadný pokus o úkol týdne trefně nazve „trojobalem v trojobalu“.

Podívejte se, jak vypadá Petrův úkol týdne:

Rozteklá zmrzlina a nedostatek čistých skleniček. Přesně na takové detaily by Petr jako host neváhal hlasitě upozornit. Budou soupeři vůči hostiteli shovívaví, nebo se mu naopak pokusí vrátit to, co od něj museli sami snášet? To se dozvíte ve čtvrtečním Prostřeno!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.