Největší taktik z Prostřeno!? Pro výhru by udělal cokoliv a jak dopadl?

Lukáš nepochybuje, že je dobrý kuchař! Kdyby se mu jeho vaření nějakou náhodou nezdařilo, měl v záloze vykutálenou taktiku. Připomeňte si mladíka, který si v show amatérských kuchtíků vysloužil označení největší taktik.

Když díl pořadu vznikal, bylo Lukášovi pětadvacet, žil sám a rozhodně se nenudil. Svobodomyslný mladík o sobě říkal, že si život užívá a alespoň v nejbližších dnech na tom nehodlal nic měnit. I výhru tehdy považoval jako investici do pořádného mejdanu pro přátele.

Do Prostřeno! se Lukáš přihlásil sám. Zjistil totiž, že vyhraje levou zadní, tak proč by nenabídl menu, ze kterého všem spadne čelist. Sebevědomí Lukášovi tedy rozhodně nechybělo a u jeho stolu nebyla o zábavu nouze. Bavit začal už v průběhu samotné přípravy celého menu.

Jeho taktizování během celého soutěžního týdne si již rok drží prvenství. Připomeňte si také, jak ho ostatní odhalili:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.