Seriály a filmy

5. listopadu 2021 05:59

Janek a Týna jako Romeo a Julie. Sledujte romantickou scénu ze Slunečné!

Slunečná (139) - Romantická scéna

Že jsou Týna s Jankem osudoví milenci, to se dobře ví. Teď to opět dokážou při scéně z Shakespearovy klasiky Romeo a Julie. Sledujte už teď exkluzivní ukázku z další epizody seriálu Slunečná, kterou můžete vidět v úterý na Primě nebo už teď on-line v iPrima Videopůjčovně.

Julča na Slunečné připravuje divadelní hru Romeo a Julie, protože to přislíbily se svou matkou v televizi. Jenže to chudák Julie netušila, s jakým „materiálem“ bude muset pracovat. Nejraději by celou akci odpískala, jenže na to už je příliš pozdě.

Julie tedy musí pracovat s tím, co je. Manželé Rokytovi sice zpočátku vypadali jako ideální Romeo a Julie, nicméně když se prokázalo Honzovi záletnictví, jeho manželka Simona zkrátka hrát nemůže. A ti, co se nabízejí jako alternativy, jsou snad ještě horší. Julča začíná propadat beznaději. Až ji napadne své „neherce“ inspirovat skutečnou láskou a vášní.

Podívejte se na lásku mezi Týnou a Jankem:

Jak to nakonec s Romeem a Julií dopadne? To se dozvíte z další epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý na Primě nebo už teď on-line v iPrima Videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.