Seriály a filmy

11. ledna 2022 10:06

Když mám chuť na 10 věnečků, dopřeju si je, přiznává Halina Pawlowská ze seriálu ZOO

S novým rokem přicházejí i nové výzvy a předsevzetí. Nejinak tomu je i u herců z nového rodinného seriálu ZOO, který už 13. ledna startuje na obrazovkách televize Prima. Všichni se pochlubili svým přáním, které chtějí určitě dodržet. Třeba spořádat 10 žloutkových věnečků...

Halina Pawlowská (Lenka Hrabalová)

Jsem už docela zralá paní, takže vím, že detox se plánuje hodně dopředu – a já rozhodně žádný plán nemám. Dávám si naopak předsevzetí, ale jiná. Taková, abych si je užila, měla se na co těšit.

Jsou krásná, když mám chuť na deset žloutkových věnečků, dopřeju si je. Pokud chci někam odjet, jedu. Když nechci celý den něco dělat, nedělám to. Myslím si, že mám věk na to, abych víc přemýšlela o radostech a život si užila, než abych si ho znepříjemňovala.

Eva Burešová (Viktorie „Viky“ Janečková)

Nepiju už asi tři roky, i kouřit jsem přestala, ale ráda o alkoholu vtipkuju. Rozhodně ho ale nepotřebuju k tomu, abych se bavila.

Michaela Pecháčková (Sidonie Anna Novotná)

Co bych vám řekla. Alkoholový detox se mě ještě úplně netýká a co se týče diet, tam nic nedodržuji. Snažím se ale běhat a cvičit.

Šimon Bilina (Adam „Haďák“ Hruška)

Předsevzetí mi nejsou blízká, můžete si je dát kdykoliv, a ne na začátku ledna. Takže já si říkám, a to kdykoliv, že bych měl být víc v přírodě a otužovat se, protože to mám rád.

Veronika Freimanová (Marie Roklová)

Ještě před Vánoci jsem měla hodně práce, přes svátky jsem si odpočinula a teď jsem zase v pracovním procesu. Natáčíme ZOO, divadla se pomalu rozjíždí, takže na detox a ostatní není čas.

Pavel Nečas (Lubor Brázda)

Držel jsem pravidelně suchý únor, ale poslední dobou jsem zjistil, že to je zbytečné, když to ostatní měsíce nedodržujete. Pochopitelně ale všeho s mírou. Pokud se sejde několik večírků a oslav za sebou, pak si dám oddech do té doby, než mi tělo řekne, že zase může do terénu.

David Gránský (Albert Polák)

Řeknu to jednoduše, neplánuji žádný alkoholový detox ani suchý únor.

Sabina Laurinová (Alice Novotná)

Moje profese mi často do života vnáší pevný řád a dril, proto už se žádným novoročním předsevzetím netrápím. Spíš je to při vstupu do nového roku tiché zamyšlení a přání, co bych chtěla změnit nebo v čem pokračovat. V posledních letech je to snaha o to nechodit pozdě spát, mít víc času na knížky, nedohánět věci na poslední chvíli nebo oprášit cizí jazyky.

Doba, ve které teď jsme, drží lidi v napětí, něčemu nepřeje vůbec, někomu bere motivaci, jiným ji naopak přinesla. Já mám spíš přání, abych měla stále hodně zdraví a energie na to, čemu se chci věnovat. Detox? Poslouchám tělo, v pohybu jsem tak nějak permanentně. Nekouřím, to mi tělo zakázalo už od narození, a vše ostatní s mírou, někdy bez míry, i nad míru.

Natálie Halouzková (Mína Veselá)

Detox u mě nehledejte, protože mám v lednu narozeniny a nechci je bez alkoholu slavit. Možná to nechám až na suchý únor, ale rozhodnutá ještě nejsem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.