Když se na statku Slunečná ženský poperou... Tak vás to bude bavit. Dojde i na škrcení!

Sylva v podání Báry Jánové opět nedá lidem na statku spát, protože se jako spolumajitelka Slunečné rozhodne vystěhovat místní obyvatele a jde si tvrdě za svým. Potajmu se spolčila s Romanem (Filip Tomsa), s čímž nikdo nepočítal. Všichni si mysleli, že se za svou rodinu postaví, a když bude chtít Roman nájemníky vystěhovat, tak se jich zastane. Opak je ale pravdou, a to nezůstane bez odezvy. O tu se tvrdě postarala Denisa Nesvačilová coby Karolína a se Sylvou si to vyřídi

V okamžiku, kdy se Sylva objeví v hospodě, Karolína se rozhodne si to s podrazáckou spolumajitelkou vyřídit a nebojí se použít ani facky. Sylva a Karolína se do sebe pustí bez servítků.

Trénink pro bitku v hospodě Slunečná

„Celou scénu jsme natrénovaly s Petrem Drozdou, naším kaskadérem, a protože tam nebyl poprvé, tak to šlo docela rychle,“ vzpomíná na natáčení scénky jako z filmu Rocky Bára Jánová. „Nás to s Denisou moc bavilo, užívaly jsme si to, a ještě když vás u toho chválí, že vám to jde, tak je to o to hezčí natáčení. Já se na Slunečné prala už několikrát. Bylo to dobrý, hlavně se s Denisou těšíme, až to uvidí fanoušci, co na to řeknou,“ směje se herečka a prozrazuje, že se bitka zkoušela několikrát a postupně.

„Líbilo se to i klukům v hospodě, koukali na nás a fandili. Chtěly jsme, aby ta scéna vypadala věrohodně, tak jsme se do toho obě trochu položily, a druhý den jsme se divily, že nás něco bolí. Ozývala se mi ruka, a já netušila, z čeho to může být, až mi to došlo. Někde jsem narazila loktem. Denisa na tom byla podobně, pár modřin jsme také měly,“ prozrazuje Jánová.

„Byla to v podstatě choreografie. Začínaly jsme se tak plácat, pak se přidávalo na razanci. Vyzkoušelo se to několikrát, kdo komu dá facku, kdo se chytne pod krkem a postupně se to skládá a opakuje, aby byly natočeny i detaily. Ve finále nevyhraje ani jedna, odtrhnou nás od sebe,“ prozrazuje seriálová Sylva Popelková. „Nakonec jako Sylva srabácky zdrhnu, protože na mě Karolína chtěla znovu skočit. Ve scénáři bylo, že Sylva po šarvátce odejde do pokoje. Ale Denisa na mě ještě tak dupla a já přidala do kroku. To jsme si přidaly. Byl to takový vtípek,“ vzpomíná se smíchem na „boxovací“ scénu Bára Jánová.

Bitku mezi Sylvou a Karolínou sledujte ve 127. epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat kdykoliv a kdekoliv zdarma on-line v archivu iPrima!