zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lída riskuje své manželství s Frantou. Sledujte exkluzivní video ze Slunečné!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 16.11.2021
I když prošlo řadou trhlin, manželství Lídy a Franty Vackových přestálo vše. Nyní ale hrozí, že Lída o všechno přijde, ještě k tomu trochu neprávem, když se bude zasazovat o dobrou věc. Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky ze čtvrteční 142. epizody seriálu Slunečná.

reklama

Lída se jako pátrací pes vrhla do starostování a odkrývání pod stůl zametených kauz na obecním úřadě ve Slunečné. Narazila při tom na žádost o rozšíření cesty vedoucí k nepoužívanému lomu. Kdo by měl zájem cestu rozšiřovat a proč? Lída tomu musí přijít na kloub!

Kácení stromů na Slunečné Lída nedopustí

Nečekaně to bude její matka, která jí s pátráním vypomůže. To, co ale společně zjistí, se Lídě líbit nebude. Cesty za vlastníky pozemku a původci žádosti totiž vedou až do daňového ráje. Je jasné, že se tu děje cosi nekalého. Evidentně totiž nejde o samotnou cestu, ale o kvalitní dřevo ze starobylých lip, které ji lemují.

Jakmile ale Lída zacítí stopu, nevzdává se. Když navíc zjistí, že je do celé akce zapleten i její bývalý nadřízený, do případu se pustí s ještě větší vervou. Radimovi, s nímž měla v minulosti mimomanželský poměr, začne vyhrožovat. Tady se ale přepočítá, Radimovi jsou už její výhrůžky jedno, naopak drží v hrsti Lídu nyní on…

Ohrozí Lída kvůli obecnímu blahu své manželství s Frantou? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 142. epizodě Slunečné od 20:15 na Primě.

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , slunečná online , rozvod

reklama

Přečtěte si také

reklama