Seriály a filmy

16. listopadu 2021 20:20

Lída riskuje své manželství s Frantou. Sledujte exkluzivní video ze Slunečné!

Slunečná (142) - upoutávka

I když prošlo řadou trhlin, manželství Lídy a Franty Vackových přestálo vše. Nyní ale hrozí, že Lída o všechno přijde, ještě k tomu trochu neprávem, když se bude zasazovat o dobrou věc. Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky ze čtvrteční 142. epizody seriálu Slunečná.

Lída se jako pátrací pes vrhla do starostování a odkrývání pod stůl zametených kauz na obecním úřadě ve Slunečné. Narazila při tom na žádost o rozšíření cesty vedoucí k nepoužívanému lomu. Kdo by měl zájem cestu rozšiřovat a proč? Lída tomu musí přijít na kloub!

Kácení stromů na Slunečné Lída nedopustí

Nečekaně to bude její matka, která jí s pátráním vypomůže. To, co ale společně zjistí, se Lídě líbit nebude. Cesty za vlastníky pozemku a původci žádosti totiž vedou až do daňového ráje. Je jasné, že se tu děje cosi nekalého. Evidentně totiž nejde o samotnou cestu, ale o kvalitní dřevo ze starobylých lip, které ji lemují.

Jakmile ale Lída zacítí stopu, nevzdává se. Když navíc zjistí, že je do celé akce zapleten i její bývalý nadřízený, do případu se pustí s ještě větší vervou. Radimovi, s nímž měla v minulosti mimomanželský poměr, začne vyhrožovat. Tady se ale přepočítá, Radimovi jsou už její výhrůžky jedno, naopak drží v hrsti Lídu nyní on…

Ohrozí Lída kvůli obecnímu blahu své manželství s Frantou? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 142. epizodě Slunečné od 20:15 na Primě.