zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Miroslav Vladyka záviděl Davidu Prachařovi. Co? Danu Batulkovou!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 21.10.2021
Mariana Prachařová svezla herce Miroslava Vladyku v rámci natáčení seriálu Dvojka na zabití ve svém taxi. Co všechno se dozvěděla? Prozradil na sebe leccos.

reklama

Hned na úvod Miroslav Vladyka vzpomíná na Marianinu maminku, herečku Danu Batulkovou, která se mu prý vždy líbila. „Tu nám David vyfoukl,“ postěžuje si na účet Marianina otce Davida Prachaře, který byl s Danou Batulkovou léta ženatý.

Co ho těší při hraní v seriálu Dvojka na zabití?

Mariana se samozřejmě Vladyky vyptává na jeho působení v seriálu. Víte, co ho na roli vedoucího Koudelky nejvíc těší? „Konečně jsem si zahrál seriózní roli,“ přiznává s tím, že v kriminálce hrál, ale nikoliv šéfa, vždycky takového truhlíka. Ti ovšem mají podle herce velkou výhodu! „Můžeš dělat věci, které kladní hrdinové dělat nemůžou. A teď jsem v podstatě takový kladný hrdina také,“ popisuje svoji roli. Velet ale podle něj také není špatné!

Marianě rychle dochází, že Miroslav Vladyka v seriálu šéfuje i jejímu bratrovi Jakubovi, s nímž jsou v jeho roli Martina Rykla jen problémy. „To já znám,“ přidává se hned Mariana a dále vyzvídá. Co se ve videu dále dozvíte?

Jak spolu na place s Jakubem Prachařem vychází? Prý dochází k historkám, které nejsou publikovatelné!

  • Jak se jmenuje loď, kterou Miroslav Vladyka vlastní?
  • Co Miroslava Vladyku v poslední době zklamalo na seriálu Profesionálové?
  • Jaké to bylo, když jezdil automobilové závody?

To všechno a mnohem víc se dozvíte v dalším pokračování Kecy Taxi! Jestli vás Kecy Taxi baví, pak se mrkněte na další videa na stránce o pořadu Dvojka na zabití.

Miroslav Vladyka.

Tajemství Miroslava Vladyky: Tajil rozvod, nabrnkl si o mnoho let mladší krásku

reklama

Související témata: Dvojka na zabití , FTV Prima , Prima pauza , seriál dvojka na zabití , dvojka na zabití online , Miroslav Vladyka

reklama

Přečtěte si také

reklama