Celebrity

4. září 2021 06:05

David Laštovka

Tajemství Miroslava Vladyky: Tajil rozvod, nabrnkl si o mnoho let mladší krásku

Herec Miroslav Vladyka je pověstný tím, že si své soukromí bedlivě střeží a o jeho životním osudu, který je přitom velmi zajímavý, se toho příliš neví. Když už musí do společnosti, obvykle chodí sám, rodinné příslušníky s sebou bere jen mimořádně. Má k tomu své důvody.

S první manželkou Kateřinou má herec Miroslav Vladyka tři děti: dcery Adélu a Kristýnu a syna Matěje. Když se rozvedli, své potomky mohl vídat pouze o víkendech. Ani to jejich vzájemné vztahy nenarušilo. Dodnes spolu vycházejí velmi dobře a Miroslav je otcem, jak má být. O své děti se vždycky řádně staral a byl jim oporou. A dnes za to sklízí zaslouženě ovoce.

Před dvěma lety na premiéru hry Sex noci svatojánské do Divadla v Rytířské všechny přítomné překvapil tím, že nepřišel sám, jak u něj bývá zvykem, ale s půvabnou mladou slečnou. „To je moje láska,“ utrousil pyšně směrem k novinářům. Jak se ukázalo, byla to jeho dcera Adéla, která by z fleku mohla aspirovat na královnu krásy. Tentokrát tedy udělal vzácnou výjimku. Své děti jinak drží stranou mediálního zájmu. Chce jim dopřát klid a soukromí.

Po rozvodu Vladyka dlouho sám nezůstal. Zamiloval se do o mnoho let mladší atraktivní blondýnky Vlaďky Lichtenbergové, která mu lásku opětovala. Jsou spolu už jedenáct let a vše nasvědčuje tomu, že je v tomto vztahu maximálně spokojený. Pohoda a klid z něj doslova čiší.

Miroslav Vladyka zachránil život miminku!

Jeho velkým koníčkem je sport, účastní se například závodů plachetnic. Právě při jednom z nich před pěti lety zachránil před utonutím pětiměsíční holčičku. Kolem plující loď s desítkami cestujících na palubě se začala potápět, herec se svou plachetnicí okamžitě připlul k nim a miminko si převzal k sobě do bezpečí. „To, co jsem udělal, byla samozřejmost. Jsem rád, že to všechno dobře dopadlo,“ říkal pak skromně Miroslav Vladyka.

O jeho hereckém umění se na televizních obrazovkách budete moci v těchto dnech přesvědčit hned několikrát. 4. září na TV Prima startuje nový komediální krimiseriál Dvojka na zabití, kde hraje vyšetřovatele. Kromě Vladyky v něm uvidíme Jakuba Prachaře, Saru Sandevu nebo Milana Šteindlera.

Paradoxem je, že z policistů v reálném životě má přitom osypky. „Pokaždé, když vidím četníka, raději mizím. Zůstalo mi to z dob minulých,“ svěřil se s úsměvem herec. 5. září se pak v roli bodrého vesničana představí v komedii Andílek na nervy, kterou TV Prima vysílá od 20:15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.