Seriály a filmy

2. srpna 2021 05:59

Šteindler jako vyšetřovatel, Vladyka jako šéf mordparty. Toto jsou tváře seriálu Dvojka na zabití

Hlavní role v novém kriminálním seriálu Dvojka na zabití připadly Jakubovi Prachařovi a Saře Sandevě. Na koho dalšího z hereckých hvězd se můžete těšit?

Seriál Dvojka na zabití se točí kolem ústřední „dvojky na zabití“, tedy svérázného detektiva Martina Rykla (Jakub Prachař) a jeho přidělené vyšetřovatelky Karolíny Světlé (Sara Sandeva).

Prostě Dvojka na zabití

Ti dva jsou si naprostými protiklady, což bude samozřejmě přinášet nejen komplikace na poli práce, ale i při osobním styku. Protiklady se ale dříve či později začnou přitahovat, a přesně tak to bude i v nové primácké kriminálce. Na koho dalšího se můžete v seriálu těšit?

Miroslav Vladyka je Koudelka

Životem unavený šéf oddělení vražd, který touží po tom, aby mu nikdo zbytečně nekomplikovat život. Bohužel má pod sebou Rykla, který v podstatě nic jiného nedělá.

Filip Kaňkovský je technik Koťátko

Mladý, sympatický technik s atletickou postavou, vždy maximálně ochotný.

Milan Šteindler je vyšetřovatel Dlouhý

Postarší vyšetřovatel, který nevyžaduje akci a klidně si zbytek své služby odkroutí za stolem. Minimálně jeho slabost pro dámské nohy ho ale občas z pohodlí kancelářské židle vyžene.

Norbert Lichý je vyšetřovatel Krátký

Miluje jídlo ve všech formách, takže občas dokáže přijít při vyšetřování s nečekaným postřehem a velmi rád pronáší vtipné poznámky na ženy kolem sebe.

Petr Vaněk je patolog Pleva

Zkušený patolog, kterého léta dost otupěla, takže ho mrtvoly nijak nevzrušují. Obvykle ho jen zdržují od nějaké jiné činnosti, kterou by dělal raději.

Táňa Medvecká je psycholožka Kateřina Janáková

Ryklova psycholožka, která už se ve větší míře specializuje hlavně na děti, ale občas neřekne ne i nějakému tomu dospělému. Je pragmatická, rázná, nebojí se tnout do živého a věci pojmenovat tak, jak se mají.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.