zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Roman Vojtek čeká dítě. Ale s kterou? Sledujte ukázku ze seriálu Hvězdy nad hlavou

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 06.12.2021
Jirka Bouček (Roman Vojtek) nenechá v seriálu Hvězdy nad hlavou žádnou sukni na pokoji. Teď se mu ale jeho náruživost vymstila. Jedna z jeho milých čeká miminko. Která to ale je? Sledujte exkluzivní ukázku z poslední epizody seriálu Hvězdy nad hlavou!

reklama

Jirka Bouček se v poslední době potácel mezi mnoha ženami, a nutno dodat, že ne zcela úspěšně. Táňa, kterou si odmítl vzít za manželku, mu dala košem a začala si užívat sympatií mladého žokeje Patrika.

Kdo v seriálu Hvězdy nad hlavou čeká miminko?

Bývalá manželka Lucie se i přes oboustrannou náklonnost rozhodla nevstoupit podruhé do stejné řeky, a bývalému (nevěrnému) manželovi dala také košem, aby zakotvila v „bezpečném přístavu“ u architekta Veselého.

Čeká Jirkovo dítě Táňa?
Autor: FTV Prima/ Hvězdy nad hlavou Čeká Jirkovo dítě Táňa?

Ani tím se ale Jirka nenechal zlomit a vyrazil za svými bývalými milenkami. Jenže i u nich se se zlou potázal, mnoho z nich svůdníkovi nedokázalo ani za léta jeho záletnictví odpustit. A právě teď se Jirka dozvídá, že bude opět otcem.

Odkud vítr vane? To by zajímalo nejen jeho, ale také celou rodinu. Pravdu se dozvíte v závěrečné šestnácté epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě nebo už teď on-line v iPrima Videopůjčovně:

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , FTV Prima , seriál hvězdy nad hlavou , hvězdy nad hlavou online , Exkluzivní ukázka

reklama

Přečtěte si také

reklama