Seriály a filmy

6. prosince 2021 20:20

Roman Vojtek čeká dítě. Ale s kterou? Sledujte ukázku ze seriálu Hvězdy nad hlavou

Hvězdy nad hlavou (16): S kterou to čekáš?

Jirka Bouček (Roman Vojtek) nenechá v seriálu Hvězdy nad hlavou žádnou sukni na pokoji. Teď se mu ale jeho náruživost vymstila. Jedna z jeho milých čeká miminko. Která to ale je? Sledujte exkluzivní ukázku z poslední epizody seriálu Hvězdy nad hlavou!

Jirka Bouček se v poslední době potácel mezi mnoha ženami, a nutno dodat, že ne zcela úspěšně. Táňa, kterou si odmítl vzít za manželku, mu dala košem a začala si užívat sympatií mladého žokeje Patrika.

Kdo v seriálu Hvězdy nad hlavou čeká miminko?

Bývalá manželka Lucie se i přes oboustrannou náklonnost rozhodla nevstoupit podruhé do stejné řeky, a bývalému (nevěrnému) manželovi dala také košem, aby zakotvila v „bezpečném přístavu“ u architekta Veselého.

Ani tím se ale Jirka nenechal zlomit a vyrazil za svými bývalými milenkami. Jenže i u nich se se zlou potázal, mnoho z nich svůdníkovi nedokázalo ani za léta jeho záletnictví odpustit. A právě teď se Jirka dozvídá, že bude opět otcem.

Odkud vítr vane? To by zajímalo nejen jeho, ale také celou rodinu. Pravdu se dozvíte v závěrečné šestnácté epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou, kterou sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě nebo už teď on-line v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.