Seriály a filmy

11. října 2021 20:20

Roman Vojtek žárlí na Romana Zacha! V exkluzivním videu se dozvíte, kvůli komu

Hvězdy nad hlavou (8) - Pardon, on žárlí

Jirka Bouček (Roman Vojtek) je sice v seriálu Hvězdy nad hlavou řádným svůdníkem, ale ani on si evidentně nemůže být jist svými kvalitami ve srovnání s architektem Veselým (Roman Zach). Jak to? Ukáže mu to dokonce jeho Táňa. Sledujte to už teď v exkluzivní ukázce z 8. epizody seriálu Hvězdy nad hlavou.

Jirka Bouček svoji šanci na rodinu s Lucií a synem Filipem promarnil. I tak se ale odmítá smířit s tím, že by si Lucie mohla najít někoho jiného, nota bene někoho, jako je architekt Jan Veselý, šarmantní, slušný a Jiřího vším převyšující konkurent. U Lucie ale už evidentně žádné páky na to, aby ji od Veselého odradil, nemá.

Dva Romanové v seriálu Hvězdy nad hlavou

Co se ale Jirky dotkne ještě víc, je to, že Veselý zaujme svým stylem i mladičkou Táňu, se kterou Jirka randí. Tohle je i na pohodáře Jirku moc. Čím Táňa Jirku ve vztahu k Veselému naštve?

Na to se mrkněte v exkluzivní ukázce z další epizody seriálu Hvězdy nad hlavou, který nezapomeňte sledovat každé pondělí ve 20:15 na Primě nebo v on-line předpremiéře v iPrima Videopůjčovně: