zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tereza Kostková mezi dvěma muži: Roman Zach nebo Roman Vojtek, kdo uloví její srdce?

Tereza Kostková a Roman Vojtek jako bývalí manželé. Stále mezi nimi ale něco je...
Autor: FTV Prima/ Hvězdy nad hlavou Tereza Kostková a Roman Vojtek jako bývalí manželé. Stále mezi nimi ale něco je...
Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 05.09.2021
Jak si poradí vesnická veterinářka, ale zároveň umělecká duše Lucie (Tereza Kostková) – vybere si šarmantního architekta Veselého (Roman Zach), nebo uvěří slibům bývalého manžela Jirky (Roman Vojtek)?

reklama

Jestli už máte dost dramatických seriálů, ale u obrazovky si rádi odpočinete, zasmějete se a mile pobavíte, romantický seriál z idylického prostředí Hvězdy nad hlavou si zamilujete. Seznámíte se s hrdiny  – Lucií, jejím synem Filipem, ale i s dalšími úsměvnými postavičkami a jejich osudy z malebné vísky Poběžovice, kam tvůrci umístili děj seriálu.

Lucka Boučková pracuje jako veterinářka. Sice měla umělecké ambice a snahu stát se fotografkou, poté ale potkala playboye Jirku, s nímž odešla z Prahy do Poběžovic. Z nepovedeného manželství se záletným Jirkou zůstal Lucii syn Filip, ale také láska k Poběžovicím. S Jirkou se ale po jeho četných nevěrách rozešla, jakkoliv zůstávají přáteli.

To Jirka nezahálí, jemnému pohlaví zkrátka nedokáže odolat. Nyní do jeho sídla vlétla mladičká Táňa, která je přesvědčena, že jej změní. Zatím to ale vypadá, že některé může zkrátka změnit nejde.

Sledujte úsměvné video ze seriálu Hvězdy nad hlavou:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hvězdy nad hlavou (1) - Intimní partie

I když má Jirka v současnosti Táňu, stále ho to táhne k Lucii. Začíná být přesvědčený, že rozvod s Lucií byla největší chyba jeho života. Ale Lucie už o věčně nevěrného ex-manžela nemá zájem. Nebo ano?

Do hry nicméně vstoupí další muž, šarmantní architekt Jan Veselý, který plánuje v Poběžovicích pořídit dům, a do vsi se alespoň částečně přestěhovat. Lucii ze zřejmých důvodů do oka na první pohled nepadne, to se však nedá říct o Veselém. Jemu Lucie učaruje hned. Lucii zaujmout bude ale velká dřina!

Podívejte se na ukázku z první epizody Hvězd nad hlavou:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hvězdy nad hlavou (1) - Držet krok nelze

Vedle toho se seznámíte i s dalšími postavičkami z Poběžovic – hospodským Tučkem (Martin Pechlát), lékařem ve výslužbě Mrázkem (Petr Nárožný), rodiči Jirky (Pavel Zedníček, Jitka Smutná), a také rodiči krásné Táni (Bolek Polívka, Alena Mihulová) a ještě mnoha ostatními, kteří vám budou laskavým humorem zpříjemňovat pondělní večery na Primě.

Pokud jste nestihli televizní premiéru, můžete si celý díl pustit on-line v archivu iPrima.cz Další díl seriálu Hvězdy nad hlavou uvidíte v pondělí ve 20:15 na Primě.

 

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , hvězdy nad hlavou online , nový seriál , seriál hvězdy nad hlavou

reklama

Přečtěte si také

reklama