Seriály a filmy

5. září 2021 05:44

Tereza Kostková mezi dvěma muži: Roman Zach nebo Roman Vojtek, kdo uloví její srdce?

Jak si poradí vesnická veterinářka, ale zároveň umělecká duše Lucie (Tereza Kostková) – vybere si šarmantního architekta Veselého (Roman Zach), nebo uvěří slibům bývalého manžela Jirky (Roman Vojtek)?

Jestli už máte dost dramatických seriálů, ale u obrazovky si rádi odpočinete, zasmějete se a mile pobavíte, romantický seriál z idylického prostředí Hvězdy nad hlavou si zamilujete. Seznámíte se s hrdiny – Lucií, jejím synem Filipem, ale i s dalšími úsměvnými postavičkami a jejich osudy z malebné vísky Poběžovice, kam tvůrci umístili děj seriálu.

Lucka Boučková pracuje jako veterinářka. Sice měla umělecké ambice a snahu stát se fotografkou, poté ale potkala playboye Jirku, s nímž odešla z Prahy do Poběžovic. Z nepovedeného manželství se záletným Jirkou zůstal Lucii syn Filip, ale také láska k Poběžovicím. S Jirkou se ale po jeho četných nevěrách rozešla, jakkoliv zůstávají přáteli.

To Jirka nezahálí, jemnému pohlaví zkrátka nedokáže odolat. Nyní do jeho sídla vlétla mladičká Táňa, která je přesvědčena, že jej změní. Zatím to ale vypadá, že některé může zkrátka změnit nejde.

Sledujte úsměvné video ze seriálu Hvězdy nad hlavou:

I když má Jirka v současnosti Táňu, stále ho to táhne k Lucii. Začíná být přesvědčený, že rozvod s Lucií byla největší chyba jeho života. Ale Lucie už o věčně nevěrného ex-manžela nemá zájem. Nebo ano?

Do hry nicméně vstoupí další muž, šarmantní architekt Jan Veselý, který plánuje v Poběžovicích pořídit dům, a do vsi se alespoň částečně přestěhovat. Lucii ze zřejmých důvodů do oka na první pohled nepadne, to se však nedá říct o Veselém. Jemu Lucie učaruje hned. Lucii zaujmout bude ale velká dřina!

Podívejte se na ukázku z první epizody Hvězd nad hlavou:

Vedle toho se seznámíte i s dalšími postavičkami z Poběžovic – hospodským Tučkem (Martin Pechlát), lékařem ve výslužbě Mrázkem (Petr Nárožný), rodiči Jirky (Pavel Zedníček, Jitka Smutná), a také rodiči krásné Táni (Bolek Polívka, Alena Mihulová) a ještě mnoha ostatními, kteří vám budou laskavým humorem zpříjemňovat pondělní večery na Primě.

Pokud jste nestihli televizní premiéru, můžete si celý díl pustit on-line v archivu iPrima.cz Další díl seriálu Hvězdy nad hlavou uvidíte v pondělí ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.