Seriály a filmy

13. prosince 2021 06:00

Sledujte finále seriálu Hvězdy nad hlavou: dvě žádosti o ruku, miminko a odhalené tajemství

Hvězdy nad hlavou (16) - Franta si vybral

Seriál Hvězdy nad hlavou došel svého vrcholu. Sledujte v pondělí večer na Primě, jak skončí osudy vašich oblíbených hrdinů! Kdo se bude ženit a komu zbydou oči pro pláč?

Jirka Bouček se dozvídá, že je otcem. Najde totiž pozitivní těhotenský test. Bohužel už ale netuší, která z žen jeho srdce by to mohla být. Lucie? Táňa? Nebo někdo úplně jiný?

Ať je to kdo je to, situaci bude potřeba řešit. Jirkovi rodiče by byli rádi, kdyby měl Jirka další dítě s Lucií, svoji bývalou snachu mají totiž stále rádi a s rozpadem rodiny se pořád nevyrovnali. Úplným opakem svého otce je Filip, který se kostrbatě snaží o přízeň krásné Kristýny. Tentokrát ale Jirka syna inspiruje a Filipovi se u Kristýny začne konečně dařit!

Láska kvete v seriálu Hvězdy nad hlavou

A to nebude jediná láska, kterou budou Poběžovice oplývat. Dojde dokonce i na dvě žádosti o ruku. K jedné z nich se vyšvihne Franta, ale kdo bude druhým, kdo poklekne?

Dojde také na velké odhalení, které se bude týkat Lucie, ale hlavně „jejího“ architekta Honzy Veselého. Ten sice v Poběžovicích našel lásku, původně se tam ale vypravil hledat své kořeny. Jak se zdá, konečně je našel:

Poslední epizodu seriálu Hvězdy nad hlavou sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě. Celý seriál a jeho pohodovou atmosféru si můžete připomenout on-line v archivu iPrima: