Seriály a filmy

2. prosince 2021 05:55

Svatba, ale také velké drama ve Slunečné. Kdo se o něj postará?

Slunečná (146) - Svatba

Na Slunečné bude zase živo. Vilda požádá Sylvu o ruku a o slovo se opět přihlásí Valentýna Negrescu. Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Sylva přichází s nápadem přihlásit Vildův pivovar do soutěže regionálních řemeslných pivovarů. Janek v tomto kroku nicméně zase vidí to, jak Sylvě nevyhovuje Vilda v pozici řidiče. Jenže Vilda už má všech pletich a sázek dost. Aby Janka konečně umlčel a přesvědčil se sám o tom, co k němu Sylva vlastně cítí, rozhodne se k zásadnímu kroku – chce požádat Sylvu o ruku.

A to co možná nejdříve. Je v něm ale malá dušička – tuší, že se mu nemusí dostat očekávané odpovědi. S tím, jak se žádost o ruku blíží, začíná Vildovi docházet kuráž. Nakonec se ale rozhodne a obávanou otázku vysloví.

Vykácená alej v obci Slunečná

Případ vykácené aleje dále eskaluje. Evidentně nešlo o kvalitní lipové dřevo. Že by se jednalo opravdu o lom? Lída je v koncích, vždyť jde přece o přírodní chráněné území! Nasadí proto všechny své páky a ozve se svým známým z odboru ochrany životního prostředí. Dozví se nečekanou informaci – někdo zažádal o vyřazení lomu z chráněných území. Když to Lída zjistí, neprodleně kontaktujte hejtmana. To není zrovna dobrá volba, vzhledem k jeho vztahu s Radimem. Lída to ale netuší!

U Kratinových nastává mezigenerační válka. Pavlík se svojí přítelkyní chtějí odjet na rok do Austrálie, což samozřejmě velmi překvapí Janu s Leošem:

Nejvíc to ale překvapí Valentýnu, podle níž je výjezd do Austrálie pitomost, které je třeba zabránit. Pavlík by si měl hledět gruntu, dostudovat... a rozhodně by neměl jezdit do tramtárie na druhý konec světa. Svého spojence najde v Janě, která se z odjezdu svého milovaného syna nemůže vzpamatovat. Akční Valentýna kontaktujte svého synovce, jenž má na starosti udělování australských víz.

Pavlovi cestu prostě zasekne:

Jak se bude tvářit Pavel, když zjistí, že nikam nejede? A co hůř – že za to může jeho vlastní rodina?

V Solange bude Hana opět čichat podvod ze strany Diany. A nebude od pravdy daleko. Diana se totiž pod vlivem své kamarádky snaží Hany zbavit. Je jasné, že ji Hana prokoukla. S kamarádkou Soňou proto zlatokopka vymyslí, jak Johnovu pravou ruku zdiskreditovat. Celý plán se ale dost mine účinkem. Přestane John Dianě konečně důvěřovat?

Odpovědi najdete v další epizodě seriálu Slunečná, ve čtvrtek ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.