zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tereza Kostková je v tom! Kdo je otec? Sledujte extra ukázku ze seriálu Hvězdy nad hlavou

Tereza Kostková jako Lucie
Autor: FTV Prima/Hvězdy nad hlavou Tereza Kostková jako Lucie
Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 20.09.2021
Následky vášnivé noci na sebe nenechaly dlouho čekat! Lucie (Tereza Kostková) je v seriálu Hvězdy nad hlavou těhotná. Jak se na to bude tvářit tatínek? A kdo jím vlastně je? Sledujte už teď exkluzivní ukázku z další epizody seriálu Hvězdy nad hlavou.

reklama

Lucie Boučková (Tereza Kostková) žije v Poběžovicích svůj pohodový život sama se synem Filipem. Životní klid jí ale naruší hned dva muži – její bývalý manžel a notorický záletník Jirka (Roman Vojtek) a charismatický a trochu tajemný architekt Veselý (Roman Zach).

Hvězdy nad hlavou: Dva osudoví muži

Jako by nestačilo, že jí oba muži dokážou zamotat hlavu, nečekanou dohru bude mít společně strávená noc s jedním z mužů. Jak se zdá, Lucie je totiž těhotná. Kdo z mužů „skóroval“? Pokud to byl Jirka Bouček, pravděpodobně to naruší vztah Lucie s architektem Veselým. Na druhou stranu, pokud se k intimitě aktivizoval architekt, jak se na to budou dívat všichni z vesnice a hlavně Luciin syn Filip?

Tereza Kostková během natáčení seriálu Hvězdy nad hlavou používala francouzskou kosmetiku Orlane, která ji zlepšila pleť.

Další epizodu seriálu Hvězdy nad hlavou sledujte jako vždy v pondělí ve 20:15 na Primě nebo už teď on-line v iPrima Videopůjčovně.

Tereza Kostková a Roman Vojtek jako bývalí manželé. Stále mezi nimi ale něco je...

Tereza Kostková mezi dvěma muži: Roman Zach nebo Roman Vojtek, kdo uloví její srdce?

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , FTV Prima , hvězdy nad hlavou online , seriál hvězdy nad hlavou , Tereza Kostková

reklama

Přečtěte si také

reklama