Seriály a filmy

20. září 2021 18:20

Tereza Kostková je v tom! Kdo je otec? Sledujte extra ukázku ze seriálu Hvězdy nad hlavou

Následky vášnivé noci na sebe nenechaly dlouho čekat! Lucie (Tereza Kostková) je v seriálu Hvězdy nad hlavou těhotná. Jak se na to bude tvářit tatínek? A kdo jím vlastně je? Sledujte už teď exkluzivní ukázku z další epizody seriálu Hvězdy nad hlavou.

Lucie Boučková (Tereza Kostková) žije v Poběžovicích svůj pohodový život sama se synem Filipem. Životní klid jí ale naruší hned dva muži – její bývalý manžel a notorický záletník Jirka (Roman Vojtek) a charismatický a trochu tajemný architekt Veselý (Roman Zach).

Hvězdy nad hlavou: Dva osudoví muži

Jako by nestačilo, že jí oba muži dokážou zamotat hlavu, nečekanou dohru bude mít společně strávená noc s jedním z mužů. Jak se zdá, Lucie je totiž těhotná. Kdo z mužů „skóroval“? Pokud to byl Jirka Bouček, pravděpodobně to naruší vztah Lucie s architektem Veselým. Na druhou stranu, pokud se k intimitě aktivizoval architekt, jak se na to budou dívat všichni z vesnice a hlavně Luciin syn Filip?

Tereza Kostková během natáčení seriálu Hvězdy nad hlavou používala francouzskou kosmetiku Orlane, která ji zlepšila pleť.

Další epizodu seriálu Hvězdy nad hlavou sledujte jako vždy v pondělí ve 20:15 na Primě nebo už teď on-line v iPrima Videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.