Seriály a filmy

22. září 2021 05:00

Aneta Gretzová

Usedlý pan Peter? Hostům prostřel v doprovodu múzy a v ateliéru plném erotických obrazů

Prostřeno! XXIV (28) - Umělec

Až do dne, kdy měl hosty přivítat u sebe doma, ho odhadovali spíše na usedlého chlapíka. Peter Herel Raabenstein (54) je malíř. O to více umělec všechny překvapil. A nejen menu plném světových chutí.

Ve středu se k plotně postaví Peter Herel Raabenstein v doprovodu vnadné Oli, kterou představuje jako svoji múzu. Múza se v kuchyních Prostřeno! ještě neobjevila, takže bude zajímavé sledovat, jak se k tomu postaví ostatní soutěžící. Některým z nich se například nebude líbit, že díky ní získá Peter neférovou výhodu. Oli mu totiž bude celý večer pomáhat s obsluhováním hostů a on tak bude mít víc času na jiné věci.

Podívejte se, jak hosté zareagují na pomocnici Oli:

S Petrovou múzou se hosté během večera nesetkají pouze v roli servírky. Při šmejdění po bytě, který slouží zároveň jako ateliér, narazí kromě jiných obrazů i na pár žhavých kousků. Bystrým členům pánského osazenstva pak neujde, že na nich vidí Petrovu atraktivní kamarádku. „Oli je moje múza. Na skoro všech obrazech, které tady kolem sebe vidíte, je namalovaná,“ potvrzuje Peter.

Podívejte se, jak si hosté u Petera pochutnají na racích:

Peter hledá inspiraci nejen u krásných žen, ale i v cestování po světě a cizích kulturách. To platí jak o jeho umění, tak o menu, které ve středu připraví hostům. Jedním z jídel budou krymští raci, kteří si při odstraňování nežádoucích částí vyžádají precizní ruční práci. Komu bude nakonec líto takový pokrm jíst? Sledujte ve středečním Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.