Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Krásné ženy? Jsou všude na světě

Krása je velmi relativní pojem. Krása je vždy v očích toho, kdo se dívá. A každý si krásu představuje jinak. Každopádně, krásné ženy najdete ve všech koutech světa.
Vydáno: 25.02.2015
Kde jsou ženy nejkrásnější?
Autor: boredpanda.com Kde jsou ženy nejkrásnější?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

I když se dá říci, že každá žena je svým způsobem krásná, přesto jsou ženy z některých zemí považovány za hezčí ve srovnání s těmi ostatními. Dokonce existuje i seznam zemí, kde se můžete setkat s těmi nejkrásnějšími ženami na světě. Mezi prvních deset patří Brazílie, Rusko, Venezuela, Indie, Švédsko, Srbsko, Francie, Argentina, Ukrajina a Itálie (Češky jim bezpochyby šlapou na paty...).

Venezuelanky bývají nádherné
Autor: boredpanda.com Venezuelanky bývají nádherné

Že můžete ale krásné ženy najít v každém koutu naší planety, se rozhodla ukázat rumunská fotografka Mihaela Noroc. Před dvěma lety sbalila batoh a foťák a vyrazila do světa, aby zde pořídila portréty stovek žen v různých zemích uprostřed jejich kultury. Protože měla na cestu velmi nízký rozpočet, dostala se i do těch nejchudších míst a mohla zdokumentovat krásu v její nejryzejší podobě. Ženy mohou totiž být krásné i bez toho, že by chodily pětkrát týdně do fitka, pravidelně na kosmetiku a ke kadeřníkovi. Projekt nazvaný Atlas krásy má poukázat právě na portrétech žen na to, jak je naše planeta rozmanitá a nádherná.

Krásné ženy jsou i v Íránu
Autor: boredpanda.com Krásné ženy jsou i v Íránu

 

„Nyní mohu říci, že krása je všude, a není to záležitost kosmetiky nebo určitých proporcí, ale toho, že jste sami sebou. Globální trendy nás nutí vypadat a chovat se stejně, ale krása je právě v tom, že jsme jiní," říká Mihaela. Jejím cílem je dále cestovat a fotit ženy po celém světě, aby ukázala rozmanitost naší společnosti a inspirovala lidi různých národností k tomu, aby se nesnažili jít s davem, ale zachovali si svou jedinečnost.

Která se vám líbí nejvíc?

 

Zdroj: Bored Panda

Mohlo by vás také zajímat: 

Výraznější oči, klenutější obočí, užší nos... Co všechno bychom na svém obličeji změnili, kdyby to šlo?

Ideální obličej: Podívejte, jak si lidé přejí vypadat

10 věcí, které pochopí jen ženy s velkými ňadry

10 věcí, které pochopí jen ženy s velkými ňadry

10 věcí, které pochopí jen ženy s malými ňadry

10 věcí, které pochopí jen ženy s malými ňadry


Reklama