10 věcí, které pochopí jen ženy s velkými ňadry

Narodila jste se s ňadry o velikosti C a více? Co by za to jiné ženy daly. Jen vy ale víte, jak je to doopravdy….

1. Potí se to!

Velká ňadra znamenají další místo, kde se vydatně potíme. Výhoda pro výrobce antiperspirantů, ale jinak žádná sláva.

2. Košíčky, nebo čepice?

Obrovské košíčky občas vypadají spíš jako buřinky nebo uši Mickey Mouse (když máte černou podprsenku a dáte si ji na hlavu, můžete na maškarní) než něžná součást šatníku. Je neradno nechávat je někde po bytě povalovat, dítě i potenciální milenec mohou dostat šok…

3. Nic nezapnete

V obchodech mají nádherná sáčka nebo halenky, ale k čemu to, když přes „melouny“ nic nedopnete. Ideální by bylo nechat si vše šít na míru, ale kde na to pořád brát.

4. Muži zírají

Už od chvíle, kdy jste začala dospívat na vás muži vidí to jediné: KOZY.

Co naplat, že máte třeba i vysokoškolský titul, na svou pracovní pozici jste se dostala díky náročnému konkurzu a jste úžasně vtipná, máte krásné oči a novou sukni. Oni za to nemohou, to příroda! Poděkujte jí.

5. Ženy pomlouvají

Podle nich vždycky budete mít všechno díky ňadrům. A to i přesto, že máte za sebou všechny zásluhy, o kterých se zmiňuje odstavec výše, přesto, že byste si možná přála mít spíš normální velikost a přesto, že zdůrazňujete, že život s naditým výstřihem má i svá negativa.

6. Sportování bolí

Jestliže na sobě nemáte pořádnou sportovní podprsenku, tak můžete zapomenout na běh (i dobíhání autobusu se počítá) nebo skákání přes švihadlo… Každopádně vzbudíte pozornost.

7. Na břiše se spát moc nedá

Je to jako spát na dalším polštáři. Ovšem při sexu si muži většinou vůbec nestěžují. Pokud ovšem není příliš velký rozdíl mezi stavem „oblečená“ a „neoblečená“ ( a ňadra nezmizí pod úrovní pasu). Nadměrně vyvinutá prsa, která způsobují pacientkám bolesti krční páteře nebo hrudního koše, lze upravit redukční mammaplastikou.

8. Gravitace je neúprosná

Velká ňadra vyžadují velkou péči. Nemůžete si vyrazit jen tak bez podprsenky, ať je sebevětší vedro. Zub času by vám to všechno sečetl. Takže výdaje za krémy a podprsenky se kupí…

9. Optický klam

Když máte opravdu velká ňadra, nikdy nebudete vypadat super štíhlá. Ovšem pokud máte jen trochu souměrnou postavu, vůbec se tím netrapte! Vyhubliny s velkými ňadry bývají většinou silikonového původu….

10. Vždycky to funguje

Velká prsa jako poslední záchrana? :-) ano, přiznejte si, majitelky velkých ňader, když už nic, tak kyprý výstřih vašeho oponenta-muže vždy při nejmenším rozptýlí a pozitivně naladí.

A co naopak trápí ženy s malými ňadry?

-hm-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.