zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

6 osvědčených tipů pro krásná ňadra

6 úžasných tipů pro krásná ňadra
Autor: istockphoto.com 6 úžasných tipů pro krásná ňadra
motlovk , Vydáno: 04.01.2017
Péče o ňadra se mnohonásobně vyplatí! Je to právě výstřih, kam mužské lasery míří s železnou pravidelností. V průběhu života ženy se však ňadra mění, ale vaši pozornost i péči si zaslouží v každém věku.

reklama

Pokud vám péče o dekolt nic neříká, pojďme se společně seznámit se zásadami, jež vám pomohou chránit jejich zdraví, ale i vzhled, a to bez zásahu plastického chirurga.

Stěžejním bodem je samozřejmě samovyšetření prsou, jež slouží jako prevence před nádorovým bujením. V případě, že si nahmatáte bulku, nemusíte se děsit toho nejhoršího, pravděpodobně se jedná o cystu.

Vyspěte se do růžova a také do zdraví

Zaplujte do postele vždy ve stejnou dobu a nejlépe tak, abyste spala více než 6 hodin. Pokud vám to příliš pracovních povinnosti neumožní, zakládáte si na větší pravděpodobnost ke vzniku rakovinného bujení. Odborníci se také shodují, že úplná tma v místnosti podpoří kvalitu spánku, proto vypněte všechny rušivé světelné elementy, odložte telefony a zapomeňte na svítící budík. Spánek v naprosté tmě aktivuje tvorbu melatoninu a ten představuje účinnou zbraň, jak chránit nejen prsa, ale i jiné orgány před nádory.

Pocit nadlehčení pro bujný dekolt

Byla k vám příroda v oblasti ňader štědrá a také se často potýkáte s bolestí zad? Zaměřte se na floating nebo bazén se slanou vodou. Alespoň na chvíli si vaše záda odpočinou, což jistě oceníte.

6 úžasných tipů pro krásná ňadra 2 Foto:

Jakou zvolit polohu při spaní?

Pro dokonalý stav dekoltu bez vrásek v důlku mezi „dvojčaty“ se doporučuje spát na zádech. Ostatní polohy tuto výhody postrádají.

Jak na pevná ňadra a vláčnou pokožku?

Skvěle vám postačí střídání proudu teplé a studené vody. Tento typ sprchování ňadra zpevní a pokožka se dostatečně prokrví.

Sportujte, ale jedině ve sportovní podprsence

Pravidelný pohyb je velmi důležitý, zaplujte na hodinu aerobiku či pilates a vyzbrojte se podprsenkou, která vaše ňadra krásně „obejme“ a nenechá je nadskakovat bez opory. Pro posílení prsních svalů vsaďte na plavání.

Vyzkoušejte hormonální jógu

V období menopauzy se naše tělo potýká s hormonálními problémy, proto neváhejte vyzkoušet ověřený způsob na znovunalezení hormonální rovnováhy touto přírodní cestou bez užívání hormonů. Pozitivně zapůsobí na vaši duši i tělo, které pak nebude tolik reagovat na změny, jež úzce souvisí s klimakteriem.

Mohlo by vás také zajímat:

Prsa jsou barometr vašeho zdraví

Co prozradí prsa o vašem zdraví?

Pokud si žena zvolí přiměřenou velikost implantátů a zkušeného chirurga, vypadají prsa naprosto přirozeně

5 nejrozšířenějších mýtů o zvětšených prsou

Najít podprsenku, která perfektně sedí, dá dost práce. Ale stojí to za to!

Podprsenkové chyby: Máme tipy, jak je napravit

 -lz-

reklama

Související témata: spánek , prsa , kosmetika , ňadra , dekolt , beauty , krásný výstřih

reklama

Přečtěte si také

reklama