6 osvědčených tipů pro krásná ňadra

Péče o ňadra se mnohonásobně vyplatí! Je to právě výstřih, kam mužské lasery míří s železnou pravidelností. V průběhu života ženy se však ňadra mění, ale vaši pozornost i péči si zaslouží v každém věku.

Pokud vám péče o dekolt nic neříká, pojďme se společně seznámit se zásadami, jež vám pomohou chránit jejich zdraví, ale i vzhled, a to bez zásahu plastického chirurga.

Stěžejním bodem je samozřejmě samovyšetření prsou, jež slouží jako prevence před nádorovým bujením. V případě, že si nahmatáte bulku, nemusíte se děsit toho nejhoršího, pravděpodobně se jedná o cystu.

Vyspěte se do růžova a také do zdraví

Zaplujte do postele vždy ve stejnou dobu a nejlépe tak, abyste spala více než 6 hodin. Pokud vám to příliš pracovních povinnosti neumožní, zakládáte si na větší pravděpodobnost ke vzniku rakovinného bujení. Odborníci se také shodují, že úplná tma v místnosti podpoří kvalitu spánku, proto vypněte všechny rušivé světelné elementy, odložte telefony a zapomeňte na svítící budík. Spánek v naprosté tmě aktivuje tvorbu melatoninu a ten představuje účinnou zbraň, jak chránit nejen prsa, ale i jiné orgány před nádory.

Pocit nadlehčení pro bujný dekolt

Byla k vám příroda v oblasti ňader štědrá a také se často potýkáte s bolestí zad? Zaměřte se na floating nebo bazén se slanou vodou. Alespoň na chvíli si vaše záda odpočinou, což jistě oceníte.

Jakou zvolit polohu při spaní?

Pro dokonalý stav dekoltu bez vrásek v důlku mezi „dvojčaty“ se doporučuje spát na zádech. Ostatní polohy tuto výhody postrádají.

Jak na pevná ňadra a vláčnou pokožku?

Skvěle vám postačí střídání proudu teplé a studené vody. Tento typ sprchování ňadra zpevní a pokožka se dostatečně prokrví.

Sportujte, ale jedině ve sportovní podprsence

Pravidelný pohyb je velmi důležitý, zaplujte na hodinu aerobiku či pilates a vyzbrojte se podprsenkou, která vaše ňadra krásně „obejme“ a nenechá je nadskakovat bez opory. Pro posílení prsních svalů vsaďte na plavání.

Vyzkoušejte hormonální jógu

V období menopauzy se naše tělo potýká s hormonálními problémy, proto neváhejte vyzkoušet ověřený způsob na znovunalezení hormonální rovnováhy touto přírodní cestou bez užívání hormonů. Pozitivně zapůsobí na vaši duši i tělo, které pak nebude tolik reagovat na změny, jež úzce souvisí s klimakteriem.

Mohlo by vás také zajímat:

-lz-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.