Seriály a filmy

30. prosince 2021 05:00

Aneta Gretzová

Vyvrcholení roku se blíží! Tohle jsou největší gastro orgasmy pořadu Prostřeno!

Prostřeno! Orgasmus

Každý správný kuchař ví, že orgasmu nemusíte dosáhnout jen při milostných hrátkách. Pocit blaha vám můžou stejně dobře dopřát i vaše chuťové buňky! Slovo orgasmus z toho důvodu figuruje v názvech mnoha jídel, především dezertů, které jste měli v minulosti šanci vidět v Prostřeno! Nechte se inspirovat některými z těchto receptů. Posloužit vám mohou třeba při přípravě silvestrovského občerstvení.

Milovníci lesních plodů určitě ocení Malinový orgasmus. Kombinace vláčného korpusu, jemného krému a lahodná chuť malin si určitě získají každého, kdo si rád smlsne na sladkém. Jako sladkou tečku za poslední večeří tohoto roku můžete zvolit také klasičtější verzi orgasmického dezertu, kde chuť dodává především kompotovaný ananas.

Ananasový orgasmus je na přípravu velice snadný a když si dáte dostatečně záležet, bude lahodit i oku. Po orgasmu se ale nejmenuje pouze tento zavedený dezert. Důvod zakomponovat ho do názvu si našli soutěžící i s jinými recepty.

Podívejte se, podle čeho byl pojmenován palačinkový orgasmus:

Pokud hledáte nápady i na slané chuťovky k novoročním oslavám, máme pro vás ještě jeden tip. Bramboráky jsou oblíbené jako samostatné jídlo nebo také jako příloha. Zkuste si doma udělat jejich chlebovou verzi! Chleboráčky jsou v podstatě to samé, jen místo strouhaných brambor do těsta použijete natrhané kusy chleba. „Chleboráčky jsem si kdysi našla na internetu. Ke guláši mi totiž knedlíky nikdy nechutnaly,“ vysvětlila původ receptu Pavlína. Její hosté si na této zvláštní variantě pochutnali, a tak se ji nemusíte bát ani vy!

Podívejte se, jak se připravují chleboráčky:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.