zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zásah. Přímo do srdce? Sledujte exkluzivní ukázku z Hvězd na hlavou

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 25.10.2021
Patrik vpadl do seriálu Hvězdy nad hlavou jako neřízená střela s jasným cílem – chce Táňu, a také ji dostane. Jirka (Roman Vojtek) se bude ještě hodně divit! Sledujte už teď exkluzivní ukázku z další epizody seriálu Hvězdy nad hlavou.

reklama

Od momentu, kdy ji poprvé spatřil, bylo Patrikovi jasné, že si Tánino srdce musí získat. Udělá pro to téměř cokoliv, a rozhodně se nenechá zastavit tím, že Táňa zrovna chodí s Jirkou.

Hvězdy nad hlavou. Nebo v srdci?

Navíc mu Tánin tatínek Jindřich dává jasně najevo, že by si ho vedle své dcery dokázal představit. A tady Patrik zabere. S Táňou se mu navíc daří sbližovat na společných vyjížďkách na koni, kdy dospějí až k netradiční sázce, která možná všechno změní…

Podaří se Patrikovi Táňu zaujmout? Nahraje tomu i Jindřich Prokeš, který Patrika pozve na společnou večeři, které se ale nakonec zúčastní i Tánin Jirka. Tohle bude divoké!

10. epizodu seriálu Hvězdy nad hlavou sledujte příští pondělí večer na Primě nebo už teď on-line v iPrima Videopůjčovně!

Roman Zach jako Ing. Arch. Veselý

Herec Roman Zach zápasí se zvláštní nemocí. O co se jedná?

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , FTV Prima , hvězdy nad hlavou online , seriál hvězdy nad hlavou , nová láska

reklama

Přečtěte si také

reklama