Ano, šéfe! a 10 faktů, které o legendárním pořadu možná nevíte

Gastronomická show Ano, šéfe! na Primě skončila. Ač je dnes pořad v čele s šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem legendárním, možná o něm ještě všechno nevíte. Víte třeba, kdo Zdeňka Pohlreicha pro televizi našel?

„Všechno má svůj začátek, ale i konec. A já si stojím za tím, že v nejlepším se má přestat. Proto jsem rád, že mi Prima vyšla vstříc a na konci jsme se dohodli. Ano, šéfe! mám určitě spojené s mým prvním setkáním s televizním světem, ale také s někdy až neuvěřitelnými lidskými příběhy a osudy. A na některé se fakt zapomenout nedá,“ uzavírá deset let natáčení hlavní protagonista českého Ano, šéfe! šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

Ano, šéfe! zná snad každý. Statisíce fanoušků s přehledem citují Šéfovy hlášky z pořadu.

Víte ale o Ano, šéfe, že...

  1. Ano, šéfe! začalo vznikat v roce 2008 a premiéru měl pořad na obrazovkách v roce 2009.
  2. Natáčení celkem sedmi sérií Ano, šéfe! zabralo dlouhých 10 let.
  3. Celkem vzniklo 95 dílů Ano, Šéfe! včetně několika návratových.
  4. Natočeno bylo přes 4800 minut, což je zhruba 80 hodin.
  5. Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich napravoval nejen restaurace, ale i hospody, školní jídelny, motoresty, učiliště, hotely, penziony, snažil se rozjet foodtruck v Ostravě, zastavil se i ve fotbalovém klubu.
  6. Kromě celé České republiky zavítal natáčecí štáb i na Slovensko, do Mnichova a za oceán do Chicaga.
  7. Zdeněk Pohlreich během natáčení Ano, šéfe! ochutnal přes 500 jídel.
  8. Na pořadu se za jeho éru natáčení vystřídalo několik režisérů.
  9. Pro TV šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha našel Angličan, producent Gordon Lovitt, který byl několik let producentem nejen Ano, šéfe!, ale také Vylomenin nebo pořadu Karolína, domácí kuchařka.
  10. S natáčením Ano, šéfe! začínal Zdeněk Pohlreich teprve rok po otevření Café Imperial. Jak upřímně říká, možná tehdy sám potřeboval s podnikáním trochu radit.

DÁREK pro diváky: Celou první a poslední sérii Ano, šéfe! pro vás nyní máme komplet online na iPrima.cz. Tato možnost je časově omezena!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.