Celebrity

15. listopadu 2021 06:00

Karolína Oehmová

Dcera Suchánka Berenika promluvila o příteli. Kdo to je a proč měli kruté začátky?

ZOO - Berenika Suchánková si našla přítele

Lidé se v období covidu spíše rozcházejí než scházejí. Berenika Suchánková ale stihla obojí. S jedním přítelem se sice rozešla, ale netrvalo dlouho a potkala jiného prince, který si získal její srdce. Ovšem tato doba je nevyzpytatelná, a tak i tento vztah si prochází zkouškami a obavami.

Dcera známého baviče Berenika Suchánková prožívala období lockdownu v náručí tehdy nového přítele. Jenže ona to není zas taková výhra, jelikož přišli o všechny krásné začátky plné romantických večeří, návštěv kin či festivalů. Proto není divu, že Berenika má nyní obavy. „Jdeme spolu poprvé do divadla, a tak jsem si hned říkala, co když se tam bude chovat špatně. My vlastně spolu žili jen doma, nikam se nemohlo, takže teď se i těším na tyhle maličkosti. To krutý žití doma jsme si odžili, tak doufám, že teď přijde to cestování a kultura.“

Kdo je její přítel?

Asi každý má kolem sebe páry, kteří se v tomto těžkém období rozešli. Berenika to má stejně, ale zároveň se jí povedlo partnera najít. „Je to dlouhodobý kamarád mého bratra a vzniklo to úplnou náhodou. My jsme o sobě ale už dřív věděli,“ říká na pohled šťastná herečka. Jelikož v domácím prostředí se znají moc dobře, tak svého přítele doprovází i na pracovních cestách. „Protože je fotograf, tak mu dost často pomáhám třeba u focení. Když fotí třeba na Moravě nebo v Plzni, tak s ním jedu a uděláme si to hezčí, jdeme třeba na jídlo tam. Takže cestujeme takhle po republice,“prozrazuje Berenika návod na pestrý vztah.

Za chvíli v novém seriálu televize Prima!

Berenika Suchánková je dcera známého herce a komika Michala Suchánka, kterého můžete dlouhé roky vídat v pořadu Partička. Ani Berenika ale nezahálí a momentálně natáčí nový seriál ZOO, kde hraje studentku veteriny. Už fakt, že se bude objevovat hlavně po boku herečky Pavly Tomicové, napovídá, že půjde o linku komediální. Diváci se tedy mají opravdu na co těšit. A nebudou muset ani tak dlouho čekat. Televize Prima nový seriál ZOO představí už na začátku příštího roku.