Seriály a filmy

14. března 2016 13:58

Zuzana Schneidewind

BONUSY z MRČ: Rozdíl mezi myší a potkanem a lekce prstomluvy

Máme pro vás ještě více zábavy. Zasmějte se při pondělku s vystřiženými scénami ze sobotní show Máme rádi Česko. V ukázce nechybí také ponaučení. Sledujte pečlivě, jak při vyjadřování různých věcí vztyčovat prsty. Co jsou v Čechách dvě jedničky a za co by vám v Itálii uřízli ruku?

V sobotu večer jste viděli Ondřeje Pavelku, Lukáše Hejlíka a Nikol Moravcovou, kteří nastoupili po boku Jakuba Prachaře proti týmu Martina Dejdara, kde tentokrát stanuli Pavel Rímský, Tereza Mátlová a Filip Cíl. Skóre je po tomto dílu již vyrovnanější 2:3 pro Martina Dejdara.

Pokud vám utekl premiérový díl oblíbené sobotní show Máme rádi Česko, pusťte si ho nyní ONLINE na webu Prima PLAY TADY.

Na další premiérové klání Máme rádi Česko se těšte zase v sobotu ve 20.15 na Primě.

A zde si dejte ještě, koho co více zmátlo a VŠUDEBYLA Dejdara:-)

Na sobotu můžete trénovat své znalosti s aplikací PRIMA KVÍZY. Vyzkoušejte ji a bavte se.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2026

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.