Bouček shání nůž na harakiri! Proč?

Libor Bouček pokračuje dál ve své jízdě na Filipínách. Tentokrát shání nějaký velký nůž v tradiční filipínské tržnici... Proč?

Přímý televizní přenos a večer strávený před milióny diváků na pódiu, kde se po vaší pravici rojí deset nejkrásnějších dívek z Čech a Moravy... Z této představy se zákonitě musí orosit čelo každému. Nový moderátor České Miss 2013 Libor Bouček to ale řeší s humorem. Na Filipínách proto využil i návštěvy tradičního filipínského trhu, kde seženete naprosto všechno. Ano, všechno.

Smrtelně vážně shání dostatečně velký nůž, aby mohl spáchat harakiri. Jak se na to tváří filipínské osazenstvo? Podívejte se na video:

Kdo vyhraje titul nejkrásnější dívky České republiky? To uvidíte v přímém přenosu 23. března!

Libor Bouček na Filipínách pokračuje dál, tentokrát však v roli pana učitele filipínských dětí. Podívejte se na video, jak učí děti základní česká slovíčka zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 6. 2024

Pokud jste připraveni a dobře zorganizováni, Berani, měl by dnešní den proběhnout hladce a příjemně. Nebojte se oddávat fantaskním snům a věcem rozmarné povahy. Máte právo vybočit z běžné rutiny. Pokud jste však své úkoly nedělali pořádně, budete nyní muset věnovat čas dohánění a plánování dopředu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.