Seriály a filmy

13. února 2017 06:30

Gabriela Gabrielová

Cestovní pojištění? Pro Váš klid na cestách téměř podmínkou!

Z výsledků pojišťoven za rok 2016 vyplývá, že trh cestovního pojištění neustále roste. Stále více klientů si totiž uvědomuje potřebu chránit se před možnými vysokými náklady v případě závažných úrazů při cestách do zahraničí.

Dalším důvodem je stále snazší a rychlejší sjednávání cestovního pojištění pomocí online portálů. Velmi populární je v tomto ohledu web srovnejto.cz.

„Za rok 2016 evidujeme nárůst počtu klientů, kteří si u nás sjednali cestovní pojištění, o 45 % oproti roku 2015,“ uvádí obchodní ředitel Slavia pojišťovny Ing. Mgr. Jan Vlček.

Důvody, proč stále více klientů před cestou neopomene uzavřít cestovní pojištění.

Ačkoliv se nejedná o pojištění povinné, rozhodně jej lze bez dalších diskuzí označit jako pojištění velmi užitečné. Náklady na léčebné výlohy v zahraničí se mohou šplhat do milionů a v pak člověk jistě ocení, že za cenu pár „desítek korun“ převezme náhradu veškerých nákladů pojišťovna.

Cena cestovního pojištění je na historickém minimu

„V současné době jsou ceny cestovního pojištění díky konkurenčnímu boji pojišťoven na historickém minimu a limity krytí se naopak posledních několik let neustále zvyšují,“ uvádí Ing. Jan Chaloupka ze srovnejto.cz

Nabídka pojistek je velmi široká a každý si tak může vybrat pojištění, které nejvíce odpovídá jeho potřebám. Pojišťovny stále více produkty mění i v závislosti na ročním období a uzpůsobují nabídku tak, aby co nejvíce odpovídala potřebám klientů při cestách na lyže, nebo naopak k moři.

Slavia pojišťovna již v loňském roce uvedla na trh balíček, který kromě vysokého limitu léčebných výloh ve výši 5 mil. Kč obsahuje asistence, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, odpovědnost za škody a dále například některé rizikové sporty již v základu bez nutnosti připojištění,“ uvedl Ing. Mgr. Jan Vlček, obchodní ředitel Slavia pojišťovny.

Smlouvu lze dnes snadno uzavřít i prostřednictvím mobilu a veškeré potřebné doklady obdržíte během pár minut do svého e-mailu.

Web srovnejto.cz nabízí snadné srovnání produktů 10 pojišťoven a zároveň sjednání cestovního pojištění ihned online. Klient tak již nemusí obcházet pobočky pojišťoven, nebo navštěvovat postupně několik webů, aby zjistil, která nabídka je pro jeho cíl, termín a účel cesty nejvýhodnější.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.