Sledujte dostupné řady Ano, šéfe! online na iPrima.cz

Několik řad nejoblíbenější gastronomické show Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem, která se za dobu svého vysílání stala skutečně kultovní, můžete nyní sledovat online v archivu na iPrima.cz Užijte si Šéfa, o kterého jste si tolik psali nejen na sociálních sítích.

Ano, šéfe! – pořad, který si od samého začátku kladl za cíl pozvednout gastronomii v Česku, si u diváků získal značnou popularitu. Zdeněk Pohlreich zachraňoval v průběhu téměř 10 let nejrůznější upadající či nefungující gastronomická zařízení. Nouze nebyla o humor a vtipné hlášky, z nichž některé se staly doslova legendárními.

Ano, šéfe! se začalo natáčet v roce 2008 a poprvé se objevilo na obrazovkách v roce 2009.

Klikněte na obrázek a vyberte si, na kolikátou řadu Ano, šéfe! se chcete podívat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.