David Matásek je POLDA a ten má koule! Co o hlavní roli v krimiseriálu říká?

Od první minuty krimisérie s nezkrotným POLDOU v hlavní roli je patrné, že tenhle chlapík jedná, jak momentálně cítí. Na žádné tanečky kolem „horké kaše" si rozhodně nepotrpí. Je rozumně svůj a tím možná v dnešním světě sympatický až vzácný. Co o této nepřehlédnutelné postavě říká její představitel, herec David Matásek?

Životní příběh Michala Břízy (David Matásek) je od začátku poněkud nezvyklý. Připomeňme, že dvacet let strávil po přestřelce během zásahu v kómatu. Návrat do služby u kriminální policie snáší o něco hůř než běžný nástup do služby po dovolené. Svět se za tu doby dost změnil. Jen se podívejte, co například řekl na mobilní telefon, bez kabelu ve zdi :-)

Legendární Poldova definice správného chlapa:

Jaký polda Michal Bříza je? To ví nejlépe představitel hlavní role stejnojmenného detektivního seriálu, herec David Matásek. „Mám dojem, že v dnešním korektním světě, kdy musíme hlídat mantinely, abychom se někoho nedotkli, by se o takovém chlapovi řeklo, že je macho. To bezesporu. On se prostě nehlídá,“ přibližuje poldu Matásek a jako příklad tohoto povahového rysu uvádí Břízův přístup k ženám, který je mu sympatický.

Na nenápadné tanečky moc není

„Když se mu nějaká ženská líbí, tak jí to buď řekne, nebo ji poplácá po zadku. Na nějaké velké nenápadné tanečky moc není. Má to tak obecně ve vztahu ke světu, je velice přímočarý, což se dneska moc nenosí,“ konstatuje herec, který půjčil Michalovi Břízovi sexy strniště a hlavně charisma.

Pan poručík se s ničím nemaže

"Není to úplně ideální, bůhvíjak věrný manžel. Je to alfa samec úplně jednoduchého ražení v téhle oblasti. To je způsob komunikace se světem stylem: já jsem tady, tohle je moje teritorium, to jsem si tady občůral, tak to je moje a hotovo, do toho já už nikoho nepustím. Na druhou stranu je v té přímočarosti určitý půvab. Není skrytý nevěrník nebo podrazák, to určitě ne,“ hájí svého pana poručíka David Matásek.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.