EXTRA: První fotky z nového seriálu. Velká proměna Davida Matáska v POLDU nadupaného testosteronem

Sexy strniště, prošedivělé vlasy a vražedný pohled. Užijte si úplně první fotografie herce Davida Matáska k novému seriálu POLDA. Ukazují jeho novou image, která se vám bude líbit. Takhle jste Kendyho z Básníků ještě neviděli.

Přísně tajné fotografování Davida Matáska probíhalo v ateliérech televize Prima jednu zářiovou neděli po deváté hodině dopoledne. Za necelou hodinu vznikly desítky záběrů, které odhalíme začátkem října v nové kampani k seriálu POLDA!

Sledujte ve vůbec první fotogalerii k nově chystanému kriminálnímu seriálu velkou proměnu Davida Matáska. Pryč jsou intelektuálské brýle, nudné šedé obleky nebo knírek, který předváděl v televizi v minulých letech. Teď slavného herce uvidíte jako chlapa napumpovaného testosteronem. Bez koženého křiváku, leteckých brýlí a třídenního porostu na tváři nedá ani ránu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.