Seriály a filmy

8. března 2013 09:00

Blanka Konrádová

Film Martin a Venuše oslavil premiéru božským dortem od Markéty

Žádná oslava se neobejde bez pořádného dortu. Premiéru filmu Martin a Venuše proto osladila svým uměním Markéta Krajčovičová z nového pořadu Božské dorty od Markéty. Kdo si na jejím skvostném díle pochutnal? Film o filmu Martin a Venuše uvidíte na Prima family v neděli 10.3. 2013 v 13:35

Ella Dvořáková a Catherine Hort spolu s malým filmovým bráškou Tomášem Pokorným vévodili slavnostní premiéře nové rodinné komedie Martin a Venuše. Představitelé dětských rolí se nadšeně vítali hlavně se svými filmovými rodiči Kristýnou Bokovou a Markem Taclíkem. Pod vedením režiséra Jiřího Chlumského si ještě s dalšími protagonisty filmu nakonec pochutnali na uměleckém díle cukrářky Markéty Krajčovičové z pořadu Božské dorty od Markéty.

Podívejte se na fotografie z premiéry:

Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.