Seriály a filmy

8. března 2013 09:00

Blanka Konrádová

Film Martin a Venuše oslavil premiéru božským dortem od Markéty

Žádná oslava se neobejde bez pořádného dortu. Premiéru filmu Martin a Venuše proto osladila svým uměním Markéta Krajčovičová z nového pořadu Božské dorty od Markéty. Kdo si na jejím skvostném díle pochutnal? Film o filmu Martin a Venuše uvidíte na Prima family v neděli 10.3. 2013 v 13:35

Ella Dvořáková a Catherine Hort spolu s malým filmovým bráškou Tomášem Pokorným vévodili slavnostní premiéře nové rodinné komedie Martin a Venuše. Představitelé dětských rolí se nadšeně vítali hlavně se svými filmovými rodiči Kristýnou Bokovou a Markem Taclíkem. Pod vedením režiséra Jiřího Chlumského si ještě s dalšími protagonisty filmu nakonec pochutnali na uměleckém díle cukrářky Markéty Krajčovičové z pořadu Božské dorty od Markéty.

Podívejte se na fotografie z premiéry:

Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.