Seriály a filmy

6. dubna 2017 10:18

filip.budak

Finále ROG COOL ligy na letošním narozeninovém COOL DAY sledovalo přes 40 000 uživatelů online

Finále ROG COOL ligy na letošním narozeninovém COOL DAY sledovalo přes 40 000 uživatelů online

V sobotu proběhla v Malé sportovní hale v pražských Holešovicích narozeninová oslava COOL DAY, na které se sešli nejen milovníci počítačových her, virtuální reality nebo Xboxu, ale také fanoušci kapel UDG, ATMO music a BLAKKWOOD. Poprvé v historii se na akci konalo ROG COOL Finals, které ovládly favorizované týmy. Liga měla celkem 900 000 zhlédnutí, fanoušci ji dohromady sledovali přes 41 215 hodin.

Ve finále turnaje League of Legends na letošním COOL DAY se utkala dvojice Majestic Lions proti týmu Inside Games, zkušenější Lvi prokázali lepší připravenost. Své soupeře porazili rozdílem třídy a po vítězství 2:0 mohli nad hlavu pozvednout svůj nový pohár. Ve hře CS:GO došlo na setkání dvou nejlepších tuzemských týmů. Gunrunners nakonec nedokázali konkurovat ROG.eXtatus. Ti porazili své soupeře ne rozdílem třídy, ale rovnou celé kategorie, a opět potvrdili, že patří mezi nejlepší týmy světa. Jejich počínání v jednu chvíli sledovalo přes tři tisíce diváků online a po drtivých vítězstvích 16:0 a 16:9 se mohli radovat z dalšího titulu šampionů roku 2017.

Druhá část celodenního programu potom završila hudebními vystoupeními. Na největším pódiu v historii COOL DAY zahrály kapely ATMO music, UDG a BLAKKWOOD. Nechybělo samozřejmě ani krájení narozeninového dortu a přání všeho nejlepšího stanici Prima COOL k osmým narozeninám.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.