GALERIE Stovky mužů absolvovaly casting do reality show Superchlapi

Už brzy budete moci na Primě sledovat osudy osmi statečných mužů v úplně nové neokoukané reality show Superchlapi. Každé velké reality show předchází velký a náročný výběr vhodných účinkujících. Casting na Superchlapy proběhl na sklonku loňského roku ve sportovním areálu v Praze–Čestlicích.

Podívejte se jako první na exkluzivní záběry z tohoto velkého castingu. Uvidíte tak většinu mužů, kteří se hlásili do nového pořadu TV Prima. Jak fotky napovídají, rozhodně nepůjde o žádné vrcholové sportovce.

Pro novou show Superchlapi se hledali opravdoví chlapi, tedy ti, kteří se nezaleknou velké výzvy a chtěli by nejenom sami sobě něco dokázat.

Hlavnímu castingu proto také předcházela výzva v médiích s hlavním sdělením: „Nemusíte být profesionální sportovec ani krasavec, nemusíte mít svaly ani dokonalou figuru... Stačí, když dokážete překonat sám sebe, jít až na hranici svých limitů...“

V GALERII podívejte, jak takový den adeptů na Superchlapa vypadal.

Stovky statečných se hlásí

Za cedulí s označením Casting se už od ráno tvořila výrazně nesourodá fronta mužů. Některým pružily pod elastickými triky svaly, na jiných oblečených nebylo na první pohled sportovně zvláštního nic. V zástupu těl naopak vynikali jedinci s propadlými hrudníčky a rachitickými pažemi.

Fronta ústila u dlouhého stolku s asistentkami u počítačů. Zde proběhla stručná prezentace, bleskový pohovor, fasování pořadového čísla a pytle na osobní věci i jednotného trička.

Šup před komisi

Pak „šup, šup“ před fotostěnu, úsměv na fotografa a pokračujeme do místnosti nazvané Čekačka. Odtud byli jednotlivci zváni k rozhovoru s castingovou komisí. Profesionálům při podobných akcích stačí 5 až 10 minut, aby odhadli, jestli přihlášený má v show co nabídnout. Když se jim uchazeč „líbil“, pokračoval do dalšího výběrového kola. Sportovního. Když ne, šel zase domů.

2. kolo: zahřívací triatlonek

V tomto výběrovém kole měli muži zvládnout tři hlavní sportovní aktivity. Šlo o test běhu, jízdy na kole a plavání. Vlastně si dali takový mini triatlonek. Žádné vrcholové limity podávat nemuseli, přesto se takřka do jednoho snažili zabrat na maximum. A bylo vidět, že každý má ten svůj limit skutečně někde jinde.

Z velkého castingu nakonec vzešlo 25 „normálních“ chlapů, kteří prohlašují, že chtějí změnit svůj život. Do show Superchlapi jich však postupuje jenom 8. Sledujte náš web a brzy se dozvíte, kteří to jsou!

Každý z nich má nějaký zajímavý příběh, každý má také své limity i vůli k tomu dosáhnout cíle. Mají 3 až 4 měsíce na to připravit se na nejtěžší triatlonový závod v ČR. Po celou tu dobu budou pod dohledem trenéra, kondičního trenéra a fyzioterapeutky ve spolupráci s Českou triatlonovou asociací. Mohou pořad opustit sami nebo je také může vyřadit trenér za neplnění podmínek. A vy můžete jejich cestu k dosažení velkého cíle pozorovat také. Superchlapi startují brzy na Primě!

(schneidy)

Sdílejte článek
Štítky Superchlapi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.