Seriály a filmy

19. října 2015 15:00

vojackv

Hosté Petr Vondráček a slavný český horolezec Radek Jaroš!

Radek Jaroš slavný himálajský horolezec objasňuje záhadu kolem neznámého druhu dvounohého hominida, který se údajně vyskytuje v pohoří Himalájí Yetiho a od odblíbeného moderátora Petra Vondráčka se dozvíte jeho 50 odstínů šedi! Jste zvědaví? Sledujte už dnes před půlnocí Show Leoše Mareše!

Petr Vondráček je český herec, moderátor a klavírista. Do povědomí českých diváku se dostal hlavně účinkováním v seriálu na Primě Rodinná pouta, který byl později přejmenován na Velmi křehké vztahy. I když Petr o svém soukromí většinou nerad mluví, dnes v Show Leoše Mareše se dozvíte jakých je jeho 50 odstínů šedi! A bude to velmi odvážné :-)

Druhým hostem bude Radek Jaroš jediný čech, který zdolal všech čtrnáct osmitisícovek! Stal se tak teprve 15. člověkem na světě, který získal tzv. Korunu Himálaje. Jaký názor má tento borec na existenci/neexistenci Yetiho? Už dnes se dozvíte v Show Leoše Mareše!

Rádi byste se podívali do zákulisí jediné late night show v České republice? Vstupenky můžete získat zcela zdarma! Jak na to? Stačí napsat na email vstupenky@mnam.tv a uvést své telefonní číslo.

Natáčení probíhá v Divadle Royal : Vinohradská 48, Praha 2 mapa: https://goo.gl/maps/bnn1EWPb3X12

Show Leoše Mareše pak můžete sledovat od pondělí do čtvrtka těsně před půlnocí na Primě!

Všechny epizody najdete na PRIMA PLAY

Lip Sync Battle Leoš Mareš x Ben Cristovao

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.