Seriály a filmy

14. října 2015 15:00

vojackv

Janek Ledecký se vrací na scénu a dnes večer se ocitne v časoprostoru! Sledujte Show Leoše Mareše před půlnocí na Primě!

Dnešními hosty late night Show Leoše Mareše jsou zpěvák Janek Ledecký a mistryně světa v nádechovém potápění Gabriela Grezlová!

Konečně jsme se dočkali! Janek Ledecký je zpět a po deseti letech vydává dlouho očekáváné sólové album. Právě v těchto chvílích probíhá křest desky s názvem Na konci duhy. Janek Ledecký dnes představí své ještě z fabriky teplé CD, které je od dnešního dne na trhu. Dozvíte se mimo jiné taky, jak to bylo s dcerou Janka Ledeckého mistryní světa v paralelním obřím slalomu na snowboardu a Leošem Marešem!

Druhým hostem bude právnička, která začala s nádechovým potápění kvůli nešťastné lásce a stala se mistryní světa! Uvidíte neuvěřitelné. Jak dlouho vydrží taková mistryně světa bez dechu? Sledujte už večer další epizodu Show Leoše Mareše na Primě!

Rádi byste se podívali do zákulisí jediné late night show v České republice? Vstupenky můžete získat zcela zdarma! Jak na to? Stačí napsat na email vstupenky@mnam.tv a uvést své telefonní číslo.

Natáčení probíhá v Divadle Royal : Vinohradská 48, Praha 2 mapa: https://goo.gl/maps/bnn1EWPb3X12

Show Leoše Mareše pak můžete sledovat od pondělí od čtvrtka těsně před půlnocí na Primě!

Všechny epizody najdete na PRIMA PLAY

Ochutnávka 18. Díl Lip Sync Battle Leoš Mareš x Ben Cristovao

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.