Seriály a filmy

4. listopadu 2015 16:00

vojackv

„Mám od pánbíčka boky jako skříň. Co naplat, když k tomu ráda jím?“ Ewa Farna v Show Leoše Mareše!

Zpěvačka Ewa Farna a filmová režisérka Irena Pavlásková. Dnes večer těsně před půlnocí na Primě!

Posledním hitem velmi úspěšným a odvážným hitem Ewy Farné je píseň Mám boky jako skříň, kde zpěvačka ukazuje všem, kteří řeší její postavu, co si o jejich posměšcích a názorech myslí! Stala se totiž kvůli své postavě neustálým terčem českého bulváru. Ona ale všem ukázala, že si ze sebe umí udělat srandu, a její videoklip teď trhá rekordy ve sledovanosti a sdílení! Ewa Farna také nazpívala úvodní píseň k našemu úspěšnému seriálu Vinaři. Píseň nese název Víno je grunt :

Druhým hostem dnes bude česká filmová a televizní režisérka, scenáristka a producentka Irena Pavlásková mezi jejíž úspěšná díla patří například Čas Sluhů, Bestiář a také film Fotograf. Ewa Farna si dnes s Leošem zahraje Beer-pong! Kdo prohraje a všechno si vypije? Sledujte dnes večer v Show Leoše Mareše!

Staňte se fanoušky na oficiálním : Facebooku

Nestihli jste některý z dílů? Nevadí! Všechny epizody najdete na PRIMA PLAY

Rádi byste se podívali do zákulisí jediné late night show v České republice? Vstupenky můžete získat zcela zdarma! Jak na to? Stačí napsat na email vstupenky@mnam.tv a uvést své telefonní číslo.

Natáčení probíhá v Divadle Royal : Vinohradská 48, Praha 2 : ukázat na mapě

Show Leoše Mareše můžete sledovat od pondělí do čtvrtka těsně před půlnocí na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.