Máte starost o zdraví svého mazlíčka? Jste si jisti, že je krmivo, které mu kupujete opravdu kvalitní?

Co jim dnes nasypete do misky?

DOPŘEJTE MU ČERSTVÉ GRANULE PŘÍMO Z VÝROBY.INDIVIDUÁLNÍ PORADENSKÁ ČINNOST VČETNĚ RAD VETERINÁŘE.DOPRAVA AŽ K VÁM DOMŮ DO 3 DNŮ.NAVRHNEME GRANULE NA MÍRU DLE POTŘEB KAŽDÉHO ZVÍŘETE.

Naši výživoví poradci jsou odborně školeni tak, aby Vám vždy byli schopni doporučit to NEJVHODNĚJŠÍ A NEJKVALITNĚJŠÍ KRMIVO.

Granule dodávané od nás JSOU VŽDY ČERSTVÉ, přicházejí přímo z výroby, neleží nikde ve skladu ani prodejně.

Krmiva, která doporučujeme, obsahují VYSOKÝ PODÍL MASA (nikoliv masokostní moučku), přírodní vitamíny, minerální látky, jejich základem je rýže a kukuřice. Obsahují rovněž vysoký podíl chondroprotektiv pro zdravé klouby a celý pohybový aparát.

V krmivech není obsažena sója ani pšenice, které mohou být pro Vašeho mazlíčka alergenem.

DOBRÝM UKAZATELEM KVALITY PRODUKTU JE OBSAH POPELA

Uvedení popela v procentech neznamená, že by v granulích skutečně byl. Jedná se o povinný údaj, který v sobě ukrývá informaci, kolik popela vznikne při spálení žehem 1 kg granulí. Zůstatkem jsou anorganické látky (hrubý popel), což je nejpřesnější údaj vypovídající o kvalitě granulí. Čím nižší %, tím kvalitnější krmivo!

Ceny produktů jsou konečné, tzn. včetně balného a poštovného. Kurýrní službou Vám doručíme granule až do domu. Naši odborní výživoví poradci úzce spolupracují jak s veterináři, tak s odborníky přímo ve výrobě, kterým tlumočí Vaše poznatky a zkušenosti s konkrétním krmivem.

UDĚLEJTE PRO SVÉHO JEDINEČNÉHO MAZLÍČKA TO NEJLEPŠÍ A KONTAKTUJTE NĚKTERÉHO Z NAŠICH VÝŽIVOVÝCH PORADCŮ ZDARMA NA TEL ČÍSLE 800 810 917!

Váš tým Centra zdravé výživy zvířat

Více informací najdete na www.cdgranule.cz nebo zdarma na tel. čísle 800 810 917, kde vám zdarma poskytneme konzultaci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.