Nové a šílené úkoly vyzkoušel tým v sobotní Pevnosti Boyard! Podívejte se na Prima Play!

Nové úkoly - to vám předvedl pátý tým na Pevnosti Boyard a dost si u toho protrpěl. Pokud jste nestihli celý sobotní díl, podívejte se do našeho online archivu, kde najdete všechny díly Pevnosti Boyard!

Celý díl Pevnosti Boyard uvidíte online na PrimaPlay

Kapitánka Lucie Šilhánová byla plná emocí, které převládly nad fyzickou únavou ze souboje z pevností. A jak se s nástrahami pevnosti vyrovnával David Gránský? „Měl jsem dvě disciplíny se zvířátky, to ale nebyl problém. Měl jsem taky hady, to bylo i fyzicky náročný, a pak jsem měl největší bombu, za kterou jsem rád, byla to pecka – bungee jumping. Já to měl zadarmo a ještě na Boyardu. Pak už jsem byl ve fázi, že i kdyby mi dali škorpióny a řekli: Sežer to. Tak bych řekl: Tak jo, no. Já jsem odmítl nakoukávat díly Boyardu dopředu, než jsem sem jel, nechtěl jsem být nijak ve stresu, ale když jsme přijeli na pevnost, tak probíhala instruktáž, začali nám pouštět videa, a to jsem nechtěl vidět. Paklíč je strašně rychlej, běží po schodech, on už je nahoře a my teprve na druhým. A on nás ještě hecoval. A mám fotku s tygří ženou. Celkově jsem s účastí moc spokojenej.“

Podívejte se i na ostatní soutěžící ve hvězdné Pevnosti Boyard!

Pátý tým bojoval pro nadaci Reach for Change Czech Republic

Reach for Change je nadace, která přispívá ke zkvalitnění života dětí. Byla založena ve Švédsku v roce 2010 a v současné době působí v celkem 18 zemích na třech kontinentech. Hledá lokální sociální podnikatele s inovativními nápady, kteří pomáhají dětem řešit nejrůznější problémy. Těmto podnikatelům poskytuje vstupní finanční zdroje, získají také mnoho nových kontaktů a zkušeností a obchodních znalostí. V České republice se Reach for Change zaměřuje na specifickou oblast pomoci, a to na volnočasové aktivity. Hledá tedy nápad, který by pomohl dětem trávit volný čas aktivně, ať už hrou, sportem či jinými aktivitami. Více na www.primahrdina.cz.

O nadaci – www.reachforchange.org

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.