Seriály a filmy

25. dubna 2017 17:25

filip.budak

Nové Prima vychytávky vás provedou měsícem plným lásky

Nové Prima vychytávky vás provedou měsícem plným lásky

Máj je lásky čas, a tak vám i nové číslo Prima vychytávek přináší celou řadu zahradnických rad, návodů pro kutily i receptů, které si zkrátka zamilujete. Poradí například, co znamená která květina, jak upéct buchtu, která chutná jako oblíbené Raffaello bonbony, nebo jak na bábovkový košík plný růží.

Květen není jen měsícem lásky, ale i rozkvetlých stromů a jarních květin. Odborníci vás proto provedou přípravou záhonů, abyste se později těšili z bohaté úrody, a ukáží, co udělat, aby se okrasným dřevinám na vaší zahradě dařilo. Představíme tradiční japonské aranžování květin známé jako ikebana a zaměříme se i na pivoňky. Zlaté české ručičky dokáží opravdu všechno. Nevěříte? Podívejte se s námi do snové zahrady, kterou si její majitel vybudoval na bývalém smetišti.

Jste milovníky čaje, ale ne vždy se vám podaří najít dobrou čajovnu, do které zajít? Vynikající čaj si můžete doma vypěstovat sami! Ukážeme, jak na to, a prozradíme i další zajímavosti ze světa čajů. V časopise najdete také rady, jak správně skladovat potraviny, aby vám vydržely déle čerstvé, a přinášíme i recepty na zpracování první sezónní zeleniny, která vám letos vyrostla na zahrádce.

Ze světa našich zvířecích kamarádů si tentokrát představíme čtyřnohého pracanta od protinožců i papoušky žako. A protože bohužel začíná sezóna parazitů, doporučíme hned několik způsobů, jak před nimi vaše čtyřnohé mazlíčky ochránit. A samozřejmě nezapomeneme ani na kutily, pro které Láďa přinese třeba návod na neobvyklý oblázkový květináč.

Časopis Prima vychytávky vám přináší to nejlepší z oblíbených pořadů Vychytávky Ládi Hrušky a VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ. Třetí letošní číslo měsíčníku je k dostání právě teď na pultech trafik za pouhých 29 korun. A pokud se vám pro něj nechce každý měsíc chodit, můžete si ho předplatit a bude vám chodit přímo do schránky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.