Seriály a filmy

30. května 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

V Midsomeru naleznou hledači pokladů to, o co nestáli. Vlastní smrt

Premiérový díl Vraždy v Midsomeru vás tentokrát zavede na archeologické naleziště. A budou se vykopávat nejen staří nebožtíci, ale i nebožtíci novicové. V úterý ve 20.15 na Primě

V malém městečku zvaném Midsomer Cicely mají svoji atrakci na lákání turistů, a tou je kostra. Není ale ledajaká, protože se k ní váže legenda. Podle pověstí rodina kacířky Cicely Milsonové zakopala do země nejen kostru, ale také svůj majetek. Kostra jako lákadlo visí ve zdejším kostele. Její nálezce je vikář Peter Corby.

A tak není divu, že se do městečka sjíždějí hledači pokladů a místní z nich mají profit. Těsně po oslavě velkolepého objevu – pravé kostry, je zavražděna vedoucí archeologického výzkumu Zoe Dyerová.

A tím se roztočí pověstné Midsomerské kolečko důkazů, kdy hlavní roli hrají nevole místních, prozrazené nevěry, hlad po majetku a hlavně... začnou se vršit dalších vraždy.

Už jste si zvykli, že v případech šéfinspektora Barnabyho je všechno jinak, takže i teď budete svědky toho, jak vaši podezřelí jsou jeden za druhým nalézáni mrtví.

Kdo tedy vraždí v již tak prořídlém hrabství? Dozvíte se v premiérovém díle v úterý ve 20.15 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.