Seriály a filmy

30. května 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

V Midsomeru naleznou hledači pokladů to, o co nestáli. Vlastní smrt

Premiérový díl Vraždy v Midsomeru vás tentokrát zavede na archeologické naleziště. A budou se vykopávat nejen staří nebožtíci, ale i nebožtíci novicové. V úterý ve 20.15 na Primě

V malém městečku zvaném Midsomer Cicely mají svoji atrakci na lákání turistů, a tou je kostra. Není ale ledajaká, protože se k ní váže legenda. Podle pověstí rodina kacířky Cicely Milsonové zakopala do země nejen kostru, ale také svůj majetek. Kostra jako lákadlo visí ve zdejším kostele. Její nálezce je vikář Peter Corby.

A tak není divu, že se do městečka sjíždějí hledači pokladů a místní z nich mají profit. Těsně po oslavě velkolepého objevu – pravé kostry, je zavražděna vedoucí archeologického výzkumu Zoe Dyerová.

A tím se roztočí pověstné Midsomerské kolečko důkazů, kdy hlavní roli hrají nevole místních, prozrazené nevěry, hlad po majetku a hlavně... začnou se vršit dalších vraždy.

Už jste si zvykli, že v případech šéfinspektora Barnabyho je všechno jinak, takže i teď budete svědky toho, jak vaši podezřelí jsou jeden za druhým nalézáni mrtví.

Kdo tedy vraždí v již tak prořídlém hrabství? Dozvíte se v premiérovém díle v úterý ve 20.15 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.