VIDEO: Ajaj, děvče, tak tohle bys v Prostřeno! fakt vařit radši neměla...

Kristýna (31) je ráda mezi lidmi a do soutěže vnáší život i takt. Všem je sice sympatická, ale s jednou komponentou z jejího menu budou mít téměř všichni ostatní soutěžící problém... Jaká to bude? Dozvíte se už v našich bonusech, stejně jako ve středu na Primě v Prostřeno! od 17.50!

Sympatická sportovkyně Kristýna, která má ráda výzvy a lehčí moderní kuchyni, hraje fér. Chce si vyzkoušet, jestli i ji dostane stres před kamerou.

Jak to ve středu zvládne? „Tohle menu by mělo vyhrát, protože je nejlepší,“ cítí se silná na prahu vaření. Měla by podle vlastních slov zvládnout i úkol týdne, protože prý peče často a ráda. Kynuté těsto udělá jako přílohu k předkrmu, salátu s čočkou a lososem.

Jenže reakce hostů budou podivné a kromě Aničky, která například dýni, což je základní surovina krémové polévky, prostě nepozře, reptá už i Peter:

Od přípitku se večeře nevyvíjí podle hostitelčiných představ: „Mrkev v salátu je syrová a tvrdá, losos smrdí rybinou atd.“ Prostě ve středu se už začíná taktizovat, možná je to i generační střet.

„Místo brambor jsem tam měla otýpku petržele,“ stěžuje si na kuřecí špalíčky v anglické slanině se šťouchanými bramborami svérázná důchodkyně Anna. Pravda je, že na jídlo si soupeři počkali. Chytání rybiček na udici uprostřed obýváku je vtipná zábava, ale protože skoro nikdo nepije alkohol, zdá se jim to poslední čekání na dezert s fíky až moc dlouhé. Jak všechnu tu kritiku mladá hostitelka ustojí?

A proč hosté nechtějí domácí pečivo?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.