VIDEO: Michal se zase pohádá s Terezou. Koho ale v Prostřeno! nejvíc zaskočí děravé trenky?

Michal (27) by měl po vší té kritice vařit jako bůh. To se ale nestane… I přesto si ale půjde drsně za svým a opět dojde ke střetu mezi ním a Terezou. Sledujte Prostřeno! ve čtvrtek v 17.50 na Primě!

Nepřehlédnutelný Michal z Uherského Hradiště o sobě říká, že je blázen, a možná mu dají ostatní za pravdu. Nálady mění jak aprílové počasí, patrně i taktiku, a v kuchyni se budou střídat všelijaké chvíle. Po všech těch stížnostech a kritice to buď bude propadák, nebo nás občasný kuchař Michal mile překvapí...

Náladu zpraží hned v úvodu, přijde tvrdý výpad na Terezu, která to sice čekala, ale nikdo netušil, že bude až tak nepřátelský. Je Michal tak vytočený ze svého vaření? Zčásti ano, i když se tváří suverénně. Hostitel vaří jen párkrát za rok, protože prý alfa samci nevaří.

Proč si ale vybral tři druhy těsta? V kuchyni bude vaření celé vypípané, protože Michal má fakt nervy, polévka mu aspoň dvakrát přeteče, což se u houbové polévky stává. Pomůže mu při vaření Vašek a pak i Tereza, kterou si tam dokonce pozve na kus řeči, aby tam nebyl tak sám?!

Předkrm, domácí plněný šáteček je jeho vlastní recept, na který je patřičně hrdý a u stolu k tomu podá dlouhý výklad. Hlavní chod – kuřecí játra na majoránce podle mistra Pohlreicha – pokazil pokus o domácí rohlíky, jedinou přílohu. Na každého nakonec zbyde jen pár rohlíkových koleček, což působí trochu směšně. Tereza se ovšem jen tak Michalovým rohlíkem opít nenechá – a tímhle už vůbec ne…

A z těsta je i poslední chod – jemné knedlíky s ovocem, které bohužel doputovaly na stůl úplně studené, což je podle hostitele prý v pořádku. Hosté také poprvé v týdnu na jídlo čekají. A to nejlepší nakonec. Kdo se nechá od potetovaného hostitele, nadšeného tatéra, který se považuje za umělce, tetovat? Nakonec to jen odnese už prý mírně zavánějící vepřová hlava, na které si to mají vyzkoušet i ostatní. Jak trpělivý učitel asi Michal bude?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.