Seriály a filmy

6. června 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Vražda majitele jezdeckého centra rozvášní hrabství Midsomer

Bohatý vlastník jezdeckého centra je otráven a udupán v jedné z koňských stájí. Poté, co vypověděl smlouvy všem nájemníkům, získal spoustu nepřátel a nebude lehké vypátrat jeho vraha. Premiérové vraždy v Midsomeru v úterý ve 20.15 na Primě

Majitel panského sídla Harry Wyham byl otráven ketaminem a podupán splašeným koněm. Šéfinspektor Barnaby poměrně záhy zjistí, že o podezřelé nemá nouzi. Je jím každý bývalý nájemník, který dostal padáka, protože Harry chtěl mít z jezdeckého centra luxusní podnik.

Scénáristé tohoto úspěšného seriálu jsou pověstní tím, že dokáží vykouzlit v podstatě jakoukoli zápletku, která je tak složitě zamotaná, že je v podstatě těžko odhadnutelná. Nejinak je tomu i v tomto případě, kdy k prvním zjevným podezřelým přibude prakticky každý, koho Barnaby osloví. A co teprve pak, když mrtví přibývají.

My si můžeme jen oddychnout, že v životě bývají věci trochu jednodušší a v klidu si vychutnat závěrečný díl premiérově vysílané osmnácté série. V úterý ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.