Seriály a filmy

6. června 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Vražda majitele jezdeckého centra rozvášní hrabství Midsomer

Bohatý vlastník jezdeckého centra je otráven a udupán v jedné z koňských stájí. Poté, co vypověděl smlouvy všem nájemníkům, získal spoustu nepřátel a nebude lehké vypátrat jeho vraha. Premiérové vraždy v Midsomeru v úterý ve 20.15 na Primě

Majitel panského sídla Harry Wyham byl otráven ketaminem a podupán splašeným koněm. Šéfinspektor Barnaby poměrně záhy zjistí, že o podezřelé nemá nouzi. Je jím každý bývalý nájemník, který dostal padáka, protože Harry chtěl mít z jezdeckého centra luxusní podnik.

Scénáristé tohoto úspěšného seriálu jsou pověstní tím, že dokáží vykouzlit v podstatě jakoukoli zápletku, která je tak složitě zamotaná, že je v podstatě těžko odhadnutelná. Nejinak je tomu i v tomto případě, kdy k prvním zjevným podezřelým přibude prakticky každý, koho Barnaby osloví. A co teprve pak, když mrtví přibývají.

My si můžeme jen oddychnout, že v životě bývají věci trochu jednodušší a v klidu si vychutnat závěrečný díl premiérově vysílané osmnácté série. V úterý ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.