Seriály a filmy

6. června 2016 10:00

Gabriela Gabrielová

Vražda majitele jezdeckého centra rozvášní hrabství Midsomer

Bohatý vlastník jezdeckého centra je otráven a udupán v jedné z koňských stájí. Poté, co vypověděl smlouvy všem nájemníkům, získal spoustu nepřátel a nebude lehké vypátrat jeho vraha. Premiérové vraždy v Midsomeru v úterý ve 20.15 na Primě

Majitel panského sídla Harry Wyham byl otráven ketaminem a podupán splašeným koněm. Šéfinspektor Barnaby poměrně záhy zjistí, že o podezřelé nemá nouzi. Je jím každý bývalý nájemník, který dostal padáka, protože Harry chtěl mít z jezdeckého centra luxusní podnik.

Scénáristé tohoto úspěšného seriálu jsou pověstní tím, že dokáží vykouzlit v podstatě jakoukoli zápletku, která je tak složitě zamotaná, že je v podstatě těžko odhadnutelná. Nejinak je tomu i v tomto případě, kdy k prvním zjevným podezřelým přibude prakticky každý, koho Barnaby osloví. A co teprve pak, když mrtví přibývají.

My si můžeme jen oddychnout, že v životě bývají věci trochu jednodušší a v klidu si vychutnat závěrečný díl premiérově vysílané osmnácté série. V úterý ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.