Polda mezi dnešními lovci pokladů a na rande s matkou parťáka

V lese nedaleko Prahy našli uškrceného mladíka. Měl u sebe rozbitý telefon a na předloktí propiskou načmárané souřadnice. Polda se také seznámí s novou ženou, která ho zaujme! Netuší, že je matkou jeho kolegy Andreje.

Polda, který strávil dvacet let v kómatu, je zpět. A nové vraždy vyšetřuje starými způsoby. Jeho parťák Andrej, zběhlý v moderních technologiích, správně určí, že šlo o příznivce geocachingu neboli hledání pokladů pomocí GPS navigace.

Proč ale souřadnice na mladíkově ruce ukazují do Austrálie a jakou roli v případu hraje malá postavička krokodýla, nalezená nedaleko místa činu?

Michal Bříza nemůže pochopit, proč už současné generaci nestačí obyčejné věci, jako je hraní na kytaru a balení holek.

Další díl seriálu Polda sledujte v úterý ve 21.35 na Primě.

V sobotu na Primě se Polda seznámí také s novou ženou, která ho zaujme! Jednu z nových postav ztvární herečka Eva Jeníčková, s níž se Matásek na place naposledy potkal před léty jako s "Evičkou utěšitelkou" v legendárních Básnících. V jakém vztahu k sobě budou kolegové tentokrát?

V Poldovi II Eva Jeníčková hraje matku Michalova parťáka Andreje (Igora Orozoviče). „Hraju maminku Andreje (Igor Ozorovič), která flirtuje s Davidem. To mezi oběma poldy vyvolává třenice, protože se to děje k Andrejově velké nelibosti,“ prozradila herečka během natáčení, na které přicestovala z Ameriky.

David je fantastický

Jak ví asi každý, s Davidem Matáskem se nesetkávají před kamerou poprvé.

„My jsme si s Davidem teď při natáčení Poldy zahráli úplně nejvíc, protože na minulých projektech jsme společné scény vlastně skoro nikdy netočili. David je fantastický, stejně tak jako všichni na place, včetně štábu i produkce. Jsou to profíci,“ pochvaluje si natáčení Eva.

Sledujte další případ z krimisérie Polda II zase v sobotu ve 20.15 na Primě.

Hrají: D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, E. Jeníčková, L. Karda, J. Gregor, V. Udatný, H. Korejtková, J. Bábek, S. Märcová, J. Sedláčková.

Režie J. Fuit (2017)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.