Polda jede na Primě dál ve II. řadě stejnojmenného krimiseriálu

Michal Bříza dál řeší zapeklité případy. Sám sice nadále zůstane takový, jaký je, ale přece jen tady bude malý posun. „Michal už umí s mobilem, a dokonce má smartphone. Má i počítač, ale namísto toho, aby se v něm hrabal, to vyřeší jinak,“ prozradil ke II. řadě David Matásek, představitel hlavní role.

Druhá série seriálu Polda , jejíž reprízu od 20. června můžete opět sledovat na Primě, přímo navazuje na poslední díl první řady. „Tam, kde to skončilo, tam navážeme, vlastně není ani jasné, jestli to mělo něco znamenat, jestli je to začátek něčeho nového nebo konec toho starého

Ačkoli se v závěru I. řady Michal Bříza (David Matásek) s psycholožkou Táňou (Jana Kolesárová) políbí, i nadále si udržují odstup a případné jiskření maskují sarkasmem. Dokonce si stejně jako dříve vykají.

Repríza II. řady krimiseriálu Polda začíná v sobotu ve 20.15 na Primě a s ní se otevírá i případ posledního trampa.

. To už necháme na divácích,“ uvedl před začátkem II. řady herec David Matásek.

V (ne)manželském trojúhelníku to vře

Odstup si Michal Bříza drží i od místního patologa Roberta Mráze (Jiří Vyorálek), který mu nemůže zapomenout, že mu v závěru první série překazil manželství.

Eliška (Lenka Vlasáková), dnes už bývalá partnerka obou rivalů, se tak v seriálu objeví už jen na jeden obraz, v němž vysvětluje důvody svého útěku od oltáře. Už se nechce vracet ani k Michalovi a stěhuje se z města.

Paranoidní polda a patolog případy pro psychiatra

Patolog Robert Mráz se vlastně rozvedl ještě před svatbou, což z něj dělá případ pro psychiatra a na kanapi Táni Hoškové přibývá další pacient. Paranoidní Bříza nakonec oba podezřívá, že spolu mají poměr.

Kolega Andrej Křížek (Igor Orozovič) už není takový zelenáč jako na začátku příběhu a s Michalem Břízou tvoří ještě zábavnější duo. Ostatně Andrej teď chodí s jeho dcerou, takže to vypadá, jako by byli jedna rodina.

Tedy až do chvíle, než dá Míša (Elizaveta Maximová) Andrejovi kopačky, což Michala dost vytočí, protože rodinu si podruhé rozvracet nenechá. Vždyť už i šéf oddělení Martin (Ondřej Pavelka) spí tajně v kanceláři, protože ho doma nechtějí. Navíc to vypadá, že Andrej se od svého parťáka hodně naučil, a tak si i on v druhé sérii užije trochu sexu při výslechu svědkyně.

Nové postavy: Eva Jeníčková matkou poldova parťáka

Ve II. řadě se objevily i nové postavy. Jednu z nich obsadila herečka Eva Jeníčková, která si zahrála matku Igora Orozoviče.

„Hraju maminku Andreje (Igor Orozovič), která flirtuje s Michalem (David Matásek). To mezi oběma poldy vyvolává třenice, protože se to děje k Andrejově velké nelibosti,“ prozradila Eva Jeníčková. S Davidem Matáskem se nesetkávají před kamerou rozhodně poprvé.

„My jsme si s Davidem teď při natáčení Poldy zahráli úplně nejvíc, protože na minulých projektech jsme společné scény vlastně skoro nikdy netočili. David je fantastický, stejně tak jako všichni na place, včetně štábu i produkce. Jsou to profíci,“ pochvaluje si natáčení Eva.

Jak se POLDA ze staré školy vypořádá s dalšími případy i se svým životem, uvidíte v sobotu na Primě ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.