Seriály a filmy

21. června 2016 15:00

filip.budak

Prima chystá unikátní letní UPC MAX kino s projekcemi těch nejlepších českých filmů zdarma

Prima chystá unikátní letní UPC MAX kino s projekcemi těch nejlepších českých filmů zdarma

Filmový kanál Prima MAX přináší divákům filmové pecky nejen na obrazovky, ale nyní si pro ně připravil i vymazlené filmové večery na střeše nákupního Centra Černý Most! Od 23. června, kdy proběhne slavnostní zahájení UPC MAX kina za účasti oblíbených herců a filmových tvůrců, budou čtvrtky patřit těm nejlepším českým filmům z roku 2015, které vybrala odborná porota. Milovníci filmů si mohou zdarma užít filmové večery a posléze vybrat nejlepší film, který získá divácké ocenění MAX Cena 2015.

Unikátní projekt letního kina nabídne od 23. června do 25. srpna deset nejlepších filmů uplynulého roku. Prima díky spolupráci se CineStarem a Centrem Černý Most přináší UPC MAX kino na střešním parkovišti Centra Černý Most zadarmo! Finálovou desítku filmů z celkových padesáti snímků roku 2015 vybrala odborná porota složená z předních osobností české filmové scény, ať už jde o respektované tuzemské filmové kritiky, publicisty, významné herce nebo další osobnosti filmového průmyslu. Návštěvníci UPC MAX kina se tak můžou těšit například na filmy Padesátka, Domácí péče či Kobry a užovky.

Slavnostní zahájení na střeše Centra Černý Most, která se promění v zázemí unikátního letního kina, bude moderovat Libor Bouček. Každé projekci bude od 19.30 h předcházet autogramiáda herců a tvůrců aktuálně promítaného snímku. Samotné promítání vyvrcholí po 21. hodině. Jako první se mohou diváci těšit na úspěšný český film Padesátka.

Kromě filmového zážitku přinese UPC MAX kino divákům i jedinečnou možnost rozhodnout o historicky prvním držiteli MAX Ceny 2015. Po celou dobu fungování letního UPC MAX kina může veřejnost hlasovat, který z desítky nominovaných snímků získá MAX Cenu 2015, a to na webu www.maxkino.cz. „Jsme velmi rádi, že UPC MAX kino zpestří léto v Praze. Jedná se o absolutně ojedinělý projekt a je nám ctí být jeho pořadatelem. Věříme, že veřejnost ocení to, že jim přinášíme možnost opět dát najevo svůj názor a vybrat ten nejlepší český film za loňský rok,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima.

Neustále hledáme možnosti, jak našim zákazníkům poskytnout ten nejlepší obsah. Mimořádný důraz klademe na lokální tvorbu. Ta je v naší videotéce My Prime zastoupena více než 350 českými a československými filmy z celkových více než 2000 titulů. Proto jsme se také rozhodli podpořit projekt letního UPC MAX kina, který se zaměřuje právě na české tvůrce a filmovým fanouškům zdarma představí nejlepší tituly loňského roku,“ dodává za partnera letního UPC MAX kina Karel Smrž, ředitel pro značku a komunikaci UPC.

Program kina UPC MAX

Padesátka 23.6.
Domácí péče 30.6.
Ghoul 7.7.
Ztraceni v Mnichově 14.7.
Sedmero krkavců 21.7.
Vynález zkázy 28.7.
Schmitke 4.8.
Gangster Ka: Afričan 11.8.
Mallory 18.8.
Kobry a užovky 25.8.
Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.